Patch 1.12 pro Zaklínače 3 je oficiálně venku

CD Projekt předevčírem oficiálně vydal nový patch pro Zaklínače 3 ve verzi 1.12, o němž vývojáři informovali již před oslavami Nového roku. Záplata opět opravuje několik zásadních chyb ve hře, ale také malé mouchy, které díky testerům a Vám oddaným fanouškům jsou nyní jen pouhou minulostí. Kompletní seznam změn můžete nalézt na české fanouškovské stránce Zaklínače zde.

12509733_10153510193579331_283448537894278433_n

4 Responses to Patch 1.12 pro Zaklínače 3 je oficiálně venku

 1. Profilový obrázek XStarecX napsal:

  Patch 1.11 je OK ako tvrdí Saffy, ale 1.12 je naprosto odfláknutá, dokonca nejde použiť ani konzolové príkazy. Neviem ako to bude fungovať keď sa použije pri aktivácii ďalšieho DLC, ktoré vraj patch 1.12 vyžaduje.

 2. Profilový obrázek Saffy napsal:

  Informuji že po aktualizaci hry na 1.12 má spíše chyby, třeba studna je slatanina několika textur, vykreslování okolí katastrofa, a nejsem jediný mám r9 380x nitro 4gb před patchem vše krása, úžasný, a teď je tu hnus, myslel bych že je to problém grafické karty, ale kámoš to samé s gtx 970.

  • Profilový obrázek lukbuk napsal:

   Musím jen souhlasit je to katastrofa!!!! po instalaci hry hra běhá v pohodě bez chyb ,ale pak se nainstalují veškerý patche a je to strašný . cpu Q9550 a 2x 660 gtx sli,Kočka si sama otevírá dveře,vylezu z hospody 3 típci mě chtěj zmlátit,dva sundám jednou ranou a třetí zůstane stát a nic sním nehne,Pískám na koně a on nato seru na tebe :) no a tak dále.Grafika děs a hrůza místo studny tam mám trojúhelníky,větve stromů a listí jen placky co se hýbou jedním směrem a to i povrch kamení a tak je děs.No ještě k té srsti ,kůn má ocas jako koště :) A to vše mám nastavený na max :) je to katastrofa a hrát to nebudu…Tedka vydali nový patch a ovladače na Rise of Tomb Rider a konečně na této sestavě a na high to ted běží krásně a vypadá to líp než Zaklínač 3 jen škoda že jsem jí dohrál už :(

   • Profilový obrázek lukbuk napsal:

    Ještě jedna věc nefungují macro tlačítka na myši .Většinou si dávám to co nejvíc na myš,když má 8 tlačítek.Taky nechápu proč hra má tolik tlačítek na ovádání ??No jak se říká na co to dělat jednoduše ,když to můžeme udělat složitě :D

Komentáře nejsou povoleny.