Heroes desková hra v češtině

Bonusy a video

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bonusy a video

Tvůrci před pár dny slíbili uvolnit jedenáct minut dlouhé ingame video z plnění úkolu, aby mohli udělat fanoušky ještě více nervóznějšími a natěšenými. Svůj slib dodrželi a včera ve dvanáct hodin již bylo možno video zhlédnout na serveru Gamespot. Jde o pořádného macka, v low-res má video 91 MB a o vyšších kvalitách už ani nemluvim. Video má prý ukazovat všechny důležité prvky hry, jako jsou souboje, meditace, pěstní souboj („minihra“ v hospodě), nakupování v obchodech atp. Pokud jste neměli co stahovat, tak teď už máte :)

Xzone se rozhodl také fanoušky podráždit a přislíbil, že k obyčejné verzi hry, kterou si u nich předobjednáte, získá více než polovina zákazníků speciální dárek. Podoby tohoto dárku jsou různé. Může jít o přesýpací hodiny či dýku, třičko nebo nůž na klíče. Dárky si můžete prohlédnot zde. Navíc se ještě v komentářích oběvila krátká zpráva, že všichni co si přeobjednali sběratelskou edici a nevyšla na ně figurka, by měli dostat dárek v podobě kompasu v dřevěné krabičče.

CD Projket na svých stránkách zveřejnil další report z nedávné pražské párty a přidal k tomu i oficiální fotky. Do vydání hry zbývá skoro již jen měsíc! Jupí.