Heroes desková hra v češtině

Hrdina

Rubriky: | komentáře
Bílý vlk

Náším hrdinou je Geralt z Rivie, jinak také přezdívaný Bílý vlk.Geralt Geralt je mutant, který je profesionálním zabijákem nestvůr. Jako ostatní zaklínači, byl již od mlada vyučován bojovému umění, alchymii a znamením, což jsou taková jednodušší kouzla. Prodělal mnoho hrůzných proměn a mutací, které mají za následek mj. bílé vlasy a také nepřirozený pohled. Tato odlišnost je však staví na pokraj společnosti. Je jimi opovrhováno a málo kde je rádi vidí. Zaklínači nemají pocit že spasí svět, vše co dělají, dělají pro peníze.

Dabérem Geralta pro českou verzi se stal Rudolf Kubík.

Zbraně

Ve hře můžeme nalézt mnoho druhů zbraní, od nožů přes sekyry a meč až po kuše a luky, avšak tyto zbraně najdeme hlavně v rukou nepřítele, jelikož Geralt používá hlavně své dva meče – ocelový, který byl stvořen z meteoritu, použivá hlavně na lidské nepřátele a stříbrný na stvůry.

Součástí Geraltovy výbavy je také dýka a možnost vrhání petard (výbušných lektvarů). Nesmím opomenout hák, na kterém případně dotáhne Geralt hlavu stvůry nevěřicímu zaměstnavateli. Geralt nebude moci používat kuši a střelné zbraně. Meče si prý bude možno v průběhu hry vylepšit, přičemž bude dostupno kolem 10 odlišných úprav pro každý meč.

Bližší statistiky konkrétních zbraní naleznete v levém menu pod položkou zbraně.

Brnění

Zaklínači používají pouze jednodušší brnění. Ve hře potkáte kolem pěti druhů brnění, které budete moci nosit. První brnění získáte ještě v Kaer Morhen. Více informací se statistikami brnění naleznete v tomto článku.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments