Heroes desková hra v češtině

Podílející se firmy

Rubriky: | komentáře
Platige Image

Polské animační studio, které se zaobírá hlavně CGI a vizuálnímy efekty. Nachazí v centru Varšavy a doslova sbírá jedno ocenění za druhým. Jejich šestiminutový snímek Fallen Art, režírovaný Tomaszem Bagińskim, dostal okolo šesti cen (BAFTA, Jury Honors, Golden Nica …), avšak i jejich starší snímky byly dobře oceněny – The Cathedral (mj. nominován na Oscara), Undo (Animago Award). Studio se také podílelo na filmu Quo Vadis. Od CD Projektu dostali za úkol vytvořit renderováné cut-scény(filmečky) do hry.

Breakpoint

Rychle se rozrůstající středoevropská firma, specializovaná na výrobou a distribucí Java her pro bezdrátové přístroje (mobilní telefony). Mezi jejich nejlépe prodávané hry patří: Solitaire, SkiJam 3D, Speedway a Sudoku. Krom toho se jejich aplikace se prodávají ve více než 50 zemích světa. Tato firma podepsala smlouvu na výrobu hry Zaklínač na mobilní telefony. Mělo by se jednat o 2D akční hru. Hra s názvem Zaklínač: Krvavá cesta byla již vydána v polské telefonní síti Play.

NVIDIA

Myslím, že netřeba představovat tohoto významného kalifornského výrobce grafických čipů. CD Projekt oficiálně spolupracuje s NVIDIÍ 29.11.2004 a jde jim o to, aby hra byla dobře hratelná jejich GPU.

Atari

Jeden z nejznámějších distributorů na celém světě. Přesně 31.8.2006 se stal oficiálním publisherem Zaklínače pro Evropu a Asii. Zároveň bylo oznámeno plánované vydání hry na jaro 2007, avšak to se později posunulo až na podzim.

Noviy Disk

Distributor se sídlem v Moskvě. Dostal na starost distribuci Zaklínače v Rusku, Baltských státek a CIS (Společenství nezávislých národů). Zároveň bylo také potvrzeno, že hra vyjde i kompletně lokalizována do ruštiny.

Bioware

Tato firma stojí za hrami jako jsou Neverwinter Nights, Star Wars: KOTOR, Baldur’s Gate, Jade Empire a jiné. CD Projekt si od nich licencoval engine Aurora. Bioware v současné dobědoporučuje Zaklínače jako dobrou hru

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments