Heroes desková hra v češtině

Gwent: Karetní hra

Veškeré informace o karetní hře GWENT, která vzešla z knižní předlohy Zaklínač: Křest Ohněm od Andrzeje Sapkowského. Hra se následně objevila také v herním zpracování Zaklínač 3: Divoký Hon. Čímž podnítila vývojáře k vývojí samostatné karetní hry na bázi multiplayeru.

Karetní hra je zdarma a je dostupná na PC a mobilní telefony. Vývojáři GWENT neustále zdokonalují a aktualizují. Souběžně bětí také pravidelné sezóny a výzvy, které přinášejí nové karty a turnaje.

Níže nalznete veškeré aktuality a novinky kolem karetní hry GWENT.

Poslední turnaj v GWENTU se dočkal nejen hojné účasti, ale také spousty emocí k zakončení cesty skvělé karetní hry Zaklínače.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poslední turnaj v GWENTU se dočkal nejen hojné účasti, ale také spousty emocí k zakončení cesty skvělé karetní hry Zaklínače.
Poslední turnaj v GWENTU se dočkal nejen hojné účasti, ale také spousty emocí k zakončení cesty skvělé karetní hry Zaklínače. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem
Listopadová sezóna zaklínačské karetní hry GWENT dorazila. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

GWENT se nevzdává – březnová sezóna je tady

Rubrika: Gwent: Karetní hra | komentáře

Ačkoliv je osud karetní hry GWENT již zpečetěn (nebo minimálně odkloněn), starají se vývojáři o pravidelné eventy a výzvy velmi svědomitě. Do březnové sezóny si pro nás tvůrci připravili nové vzhledy pro Bandity. Kromě toho je rychlejší draft, tak buďte ve střehu! Celý článek →

Doba čtení: 2 min.

Březnová sezóna karetní hry GWENT je tady!

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Březnová sezóna karetní hry GWENT je tady!
Březnová sezóna karetní hry GWENT je tady! Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Dvě mouchy jednou ranou. Končí karetní GWENT i mobilní Monster Slayer.

Rubrika: Gwent: Karetní hra, Monster Slayer | komentáře (2)

Některé informace se čtou s těžkým srdcem a není úplně jednoduché je snadno přijmout. Přesto je důležité si uvědomit, že některé věci je zkrátka v životě potřeba pustit, aby mohly přijít ty nové. Tvůrci karetní hry GWENT ohlásili konec tvorby nového obsahu, zatímco Spokko se svým The Witcher: Monster Slayer vypínají projekt definitivně. Celý článek →

Doba čtení: 3 min.

Zítra tj. 25. listopadu 2022 v 16 hodin pokračuje stream Pawla Burzy. Sledovat ho můžete na jeho oficiálním Twitch účtu.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zítra tj. 25. listopadu 2022 v 16 hodin pokračuje stream Pawla Burzy. Sledovat ho můžete na jeho oficiálním Twitch účtu.
Zítra tj. 25. listopadu 2022 v 16 hodin pokračuje stream Pawla Burzy – This Week in Gwent. Sledovat ho můžete na jeho oficiálním Twitch účtu. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Listopadová sezóna GWENTU nastupuje!

Rubrika: Gwent: Karetní hra | komentáře

Když pomineme nové karty edice Chronicles (o nichž jsme informovali v Aktualitách), tak se toho vlastně v říjnu kolem karetní hry GWENT tolik neudálo. O proti tomu listopad, přináší návrat skvělých Journeys jimiž Aretuza, Marigold a Regis bez pochyby jsou! Navíc si znovu můžete stříhnout limitované módy, které rotují v týdenních relacích. Celý článek →

Doba čtení: 2 min.

Od 4. října také běží říjnová sezóna v karetní hře GWENT. Ta bude trvat až do 8. listopadu. Jednotlivé módy si můžete projít na oficiálním webu.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Od 4. října také běží říjnová sezóna v karetní hře GWENT. Ta bude trvat až do 8. listopadu. Jednotlivé módy si můžete projít na oficiálním webu.
Od 4. října také běží říjnová sezóna v karetní hře GWENT. Ta bude trvat až do 8. listopadu. Jednotlivé módy si můžete projít na oficiálním webu. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Chronicles jsou tady! Do karetní hry GWENT přibylo 24 nových karet!

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chronicles jsou tady! Do karetní hry GWENT přibylo 24 nových karet!
Chronicles jsou tady! Do karetní hry GWENT přibylo 24 nových karet! Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

GWENT: Rogue Mage vyhrál ocenění CEEGA 2022 za nejlepší mobilní hru.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GWENT: Rogue Mage vyhrál ocenění CEEGA 2022 za nejlepší mobilní hru.
GWENT: Rogue Mage vyhrál ocenění CEEGA 2022 za nejlepší mobilní hru. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

V karetní hře GWENT je tento týden nový mód „Order in all things“, o kterém jsme vás informovali v posledním článku.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V karetní hře GWENT je tento týden nový mód „Order in all things“, o kterém jsme vás informovali v posledním článku.
V karetní hře GWENT je tento týden nový mód „Order in all things„, o kterém jsme vás informovali v posledním článku. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Kdo promeškal sedmý stream zaměřený na kampaň Thronebreaker. Může si jej přehrát dodatečně v záznamu.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kdo promeškal sedmý stream zaměřený na kampaň Thronebreaker. Může si jej přehrát dodatečně v záznamu.
Kdo promeškal sedmý stream zaměřený na kampaň Thronebreaker. Může si jej přehrát dodatečně v záznamu. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Za vytvoření účtu Amazon Prime dostanete

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Za vytvoření účtu Amazon Prime dostanete
Tento měsíc dostanete za vytvoření účtu Amazon Prime Ultimate Premium Keg do karetní hry GWENT. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Sedmý stream společnosti CD Projekt RED začíná 17. srpna 2022 v 16:00

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedmý stream společnosti CD Projekt RED začíná 17. srpna 2022 v 16:00
Sedmý stream společnosti CD Projekt RED začíná 17. srpna 2022 v 16:00 (tj. za malou chvíli). Tématem je singleplayerová kampaň Thronebreaker. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Sedmý výroční stream společnosti CD Projekt RED se zaměří na singleplayer kampaň karetní hry GWENT – Thronebreaker.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedmý výroční stream společnosti CD Projekt RED se zaměří na singleplayer kampaň karetní hry GWENT – Thronebreaker.
Sedmý stream společnosti CD Projekt RED se zaměří na singleplayer kampaň karetní hry GWENT – Thronebreaker. Startuje ve středu 17. srpna 2022 v 16:00. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

GWENTSDAY pokračuje! V karetní hře GWENT i nadále získate +25 % zkušeností více.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GWENTSDAY pokračuje! V karetní hře GWENT i nadále získate +25 % zkušeností více.
GWENTSDAY pokračuje! V karetní hře GWENT i nadále získate +25 % zkušeností více. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

GWENT: Nová sezóna a Journey s Alzurem, Triss a Yennefer jsou tady!

Rubrika: Gwent: Karetní hra | komentáře (2)

Jako předchozí a vlastně každý měsíc, nás také v srpnu čeká nová sezóna do karetní hry GWENT. Vedle toho se objevuje také plánovaná Journey s Alzurem, Triss a Yennefer. Navíc se můžete vrátit také k předchozím Journeys, která se vám znovu otevřou. Celý článek →

Doba čtení: 3 min.

GWENT bude téma šestého výročního streamu společnosti CD Projekt RED. Hostem bude vedoucí tvůrce Gwentu Vladimir Tortsov.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GWENT bude téma šestého výročního streamu společnosti CD Projekt RED. Hostem bude vedoucí tvůrce Gwentu Vladimir Tortsov.
GWENT bude téma šestého výročního streamu společnosti CD Projekt RED. Hostem bude vedoucí tvůrce Gwentu Vladimir Tortsov. Začíná dnes tj. 10. srpna 2022 v 16:00. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Dnes je GWENTSDAY! V karetní hře GWENT dnes získate o +25 % zkušeností více.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dnes je GWENTSDAY! V karetní hře GWENT dnes získate o +25 % zkušeností více.
Dnes je GWENTSDAY! V karetní hře GWENT dnes získate o +25 % zkušeností více. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Gwent dnes převážně nefungoval z důvodu závažných chyb, které již vývojáři opravily.

Rubrika: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gwent dnes převážně nefungoval z důvodu závažných chyb, které již vývojáři opravily.
GWENT dnes převážně nefungoval z důvodu závažných chyb, které již vývojáři opravily. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.