Heroes desková hra v češtině

Listopadová sezóna GWENTU nastupuje!

Rubriky: Gwent: Karetní hra | komentáře

Když pomineme nové karty edice Chronicles (o nichž jsme informovali v Aktualitách), tak se toho vlastně v říjnu kolem karetní hry GWENT tolik neudálo. O proti tomu listopad, přináší návrat skvělých Journeys jimiž Aretuza, Marigold a Regis bez pochyby jsou! Navíc si znovu můžete stříhnout limitované módy, které rotují v týdenních relacích. Hrajete GWENT nebo se chystáte na závěr roku oprášit starou dobrou karetní hru?

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Již jsme informovali v minulém článku, že se v listopadu vrátí Journey s Regisem a Marigoldem. Vedle toho se opět otevírát také Aretuza. V klidu si tak můžete projít questy, které jste v minulosti nestihly nebo je třeba vůbec nezkusily.

Bearly Balanced  08.11 – 15.11

  • Tvůj deck je nahrazen 16ti různě silnými kartami Elder Bears. Schopnosti postav jsou vypnuty.

Order in all things 15.11 – 22.11

  • Na začátku zápasu řadí balíčky obou hráčů od nejvyššího po nejnižší kartu (podle síly karty).

Our battle will be Legendary! 22.11 – 29.11

  • Tvůj deck se nahradí legendárními kartami.

Double Down 29.11 – 06.12

  • Jakmile zahraješ jednotku z ruky, můžeš zahrát další jednotku, která stojí stejně. Tvůj startovací balíček má na začátku hry zvojnásobně karet.

Vedle nové sezóny přistál také měsíční patch, který kromě oprav přináší také mnoho změn a přídavků. Koho zajímá celý výčet informací může si jej nastudovat na oficiálních stránkách karetní hry GWENT.

Listopadová sezóna poběží až do 6. prosince 2022.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments