Heroes desková hra v češtině

Vývoj hráče

Rubriky: | komentáře
Získávání zkušeností

Během hraní hry obdržíte zkušeností body (XP) a to za splnění spousty úkolů či za zabití stvůr. Obruč kolem vašeho medailonu vám ukazuje kolik bodů máte a kolik je potřeba do další úrovně.

Talenty

Za každé postoupení na další úroveň obdržíte určitý počet talentů, které můžete investovat ve statistikách do vylepšení vlastností vaší postavy. Investice talentů se provádí v meditačním módu. Stačí tedy najít ohniště či si zaplatit v hospodě pokoj a vesele vylepšovat. Ovšem každou investici promyslete, jelikož talenty nebudou k dispozici do nekonečna a stále je lepší být v některé vlastnosti lepším než v mnoha průměrným!

Některé talenty můžete získat pouze po vypití mutageních lektvarů, jejichž ingredience pochází obvykle z hrozných stvůr.

Talenty se dělí do tří skupin:

Bronzové – pomocí nich můžete vylepšovat pouze 1. a 2. úrovně vlastností. Ke konci hry se vám tyto talenty budou celkem hromadit.

Stříbrné – umožní vám vylepšovat vlastnosti 3. a 4. úrovně. Dostávat je budete od 15. úrovně vaší postavy.

Zlaté – díky ním můžete investovat do 5. a tudíž nejvyšší úrovně. Dostávat je budete od 30. úrovně.

Tabulka získávání talentů:

Od 1. do 14. úrovně – 3 bronzové
Od 15. do 19. úrovně – 3 bronzové + 1 stříbrný
Od 20. do 29. úrovně – 2 bronzové + 2 stříbrné
Od 30. do 44. úrovně – 1 bronzový + 3 stříbrné + 1 zlatý
Od 45. do 48. úrovně – 4 stříbrné + 1 zlatý
Od 49. do 50. úrovně – 2 zlaté

Vlastnosti

Síla – Ovlivňuje hlavně působené zranění, počet životů, odolnost vůči povalení a krvácení. Vylepšení odemyká možnost investice do vyšších úrovní silného stylu boje.

Obratnost – Čím více ji vylepšíte, tím větší možnost vykrývání ran získáte. Také se můžete naučit odrážení šipek a šípů. Vylepšení odemyká možnost investice do vyšších úrovní rychlého stylu boje.

Výdrž – Ovlivňuje hlavně vaši energii, možnost její regenerace, dále také odolnosti a toxicitu lektvarů. Vylepšení odemyká možnost investice do vyšších úrovní skupinového stylu boje.

Inteligence – Vylepšuje možnosti vaší alchymie a také sílu používaných znamení. Pokud budete chtít znamení vyšších úrovní a vytvářet oleje a petardy, pak budete muset investovat talenty zde.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments