Heroes desková hra v češtině

Relikty (Relicts)

Rubriky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Relikty (Relicts)

Nevíte, jak na ně vyzrát? Relikty mohou být skutečnou výzvou – i pro profesionála. Není jednoduché jim ve Witcher: Monster Slayer odolat i třeba proto, že za skolení dostanete přísady na další důležitý olej. Mrkněte na naše bojové tipy a informace, které se Vám mohou při boji s reliktem někdy hodit.

V základu je dobré jít na relikty s patřičným olejem na meči. Ten vyrobíte díky přísadám – 5x Elemental Remains, 3x Bundle of Herbs a 2x Root za 1 hodinu. Nebo jej jednoduše kupte u ocbodníka, obvykle chce za něj něco kolem 150ti orénů. Jakmile ho budete mít vyrobený, natřete jej na ocelový meč. Relikty jsou vůči stříbru imunní tudíž je lepší jít standardní ocelovou cestou.

Dále je potřeba pokoušet Silné útoky (Strong Attacks) a střídat je se znamením Igni. Oheň působí zejména na Lešije a jim podobnou havěť. Kinetickými výpady zase potrápíte Vřešťany a Šarleje.

Relikt nabídne loot, který můžeme využít například při tvorbě oleje proti Přeludům, nebo svou drcenou tkáň.

Mezi nejlegendárnější Relikty, na které ve hře Witcher: Monster Slayer můžete narazit jsou: Ancient Leshen (Pradávný Lešij), Dung Shaelmaar (jeskynní Šarlej), Tarry Chort (Čert) nebo Tormented (Správce).