Heroes desková hra v češtině

Bestiář

Rubriky: | komentáře

Toto je seznam stvůr, které byly zatím ukázány/představeny. Vzhledem k tomu, že je hra stále ještě ve vývoji, některé údaje se mohou změnit. Mnoho informací je navíc spekulativního charakteru (vyvozování ze screenshotů, videí atp.).

Základní informace

O netvorech, se kterými se Geralt utká na svých dalších dobrodružstvích toho zatím moc nevíme. Již se ale ví, že stvůry nebudou levelovat zároveň s hráčem (tudíž žádný level-scaling). Na létající tvorby bychom měli ve hře taky narazit. Určité části tvorů by měly opět jít využít v alchymii.

Přehled známých stvůr

Arachas

Bližší informace:
Tento tvor se poprvé objevil v úvodní cut-scéně, kdy mu Iorweth předhodí jednoho nekkera. Vypadá jako kříženec raka poustevníčka a pavouka.

Drak

Bližší informace:
Draka jsme mohli spatřit v úplně prvním videu ze hry, které uniklo na internet. Je pravda, že bylo stvořeno pouze pro prezentační účely, nicméně se lze domnívat, že drak bude i ve finální verzi hry. Již bylo řečeno, že drak není Borch Tři Kavky.

Nekker

Bližší informace:
Mnoho fanoušků si spletlo tyto tvory s utopenci a topivci (známými z jedničky), ale brzy tvůrci oznámili, že jde o úplně nový druh. Vypadá to, že se rádi sdružují do hejn a jsou snadno zranitelní ohněm.

Tentadrake

Bližší informace:
Toto monstrum je natolik velké, že se naráz na obrazovku vůbec nevejde. Vypadá jako gigantická ostnatá chobotnice. Na videu, které naleznete níže, je zachycen souboj s touto nebezpečnou nestvůrou, jež dovede i chrlit kyselinu.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments