Heroes desková hra v češtině

Tajné poklady

Rubriky: | komentáře

V Zaklínači 3 je spousta tajných pokladů, napříč Temérií,  Velenem, Novigradem a dál. Narozdíl od skrytých pokladů tyto nejsou označeny na mapce, ale nacházejí se v odloučených oblastech, za zablokovanými dveřmi nebo v oblastech kam se těžko dostává.

Kdyby vám nějaké informace scházely, můžete si je dohledat v naší podrobnější sekci Průvodce světem ZaklínačeNebo si projít celý příběh zaklínače v našem kompletním návodu.

Nezapomeňte si také prohlédnout seriálové suvenýry nebo knihy Zaklínače.

Bělosad

Nilfgaardská stráž

WhiteOrchard_SecretTreasure1MapWhiteOrchard_SecretTreasure1

Tento tajný poklad lze nalézt při vchodu do Nilfgaardské pevnosti. Nahoře na schodech, před bránou, se otočte a podívejte se na most přes řeku. Rozběhněte se a skočte na druhou stranu, kde hledejte truhlu plnou cenností.

30NilfgarrdianGarrisonSecret1

Další tajný poklad v této oblasti se nachází skrytý za dveřmi hned u vchodu do pevnosti. Všimli ste si té zamčené brány na druhé straně? Od ní se dejte do prava a skočte skrz rozbité okno na menší cestu na opačné straně. Odtud se podívejte na zeď ke které vedla zamčená brána. Použijte znamení Aard k vytvoření díry kterou budete moci proskočit (bacha na římsu!). Zde najdete nějaké truhly a mrtvolu společně s klíčem, který Vám otevře bránu zpátky do pevnosti.

NilfgarrdianGarrisonSecret2 NilfgarrdianGarrisonSecret3

Podvodní tajný poklad

WhiteOrchard_SecretTreausre3MapWhiteOrchard_SecretTreasure2

V řece, směrem na sever od Bělosadu se nachází 3 tajné poklady. Začněte u dřevěného mostu a vydejte se na jih, kde najdete velkou truhlu nacházející se v blízkosti velkého kamene.

32

Další truhla se nachází poněkud dále na jihovýchod. Plavte dál, společně s řekou, dokud neuvidíte truhlu uprostřed řeky.

54

Poslední truhla se nachází blíž k břehu a trochu výš, schovaná za kamenem, pokud pořád plavete na východ.

Praskající most

76

Když najdete rozcestník u Praskajícího mostu, zjistíte, že brána je zavřená z jedné strany. Vyžaduje to dlouho procházku na druhou stranu, kde odemknete bránu a za svoji námahu najdete pár beden s pokladem.

8

Pokud se rozhodnete následovat proud pod mostem, najdete malý vodopád s mrtvolou a taky další poklad za Vaší zvědavou povahu.

VELEN

Morušín

Morušín je malá vesnice ale skrývá pár dobrých pokladů, které na mapě nenajdete.

9

Porozhlídněte se v jižní části vesnice a hledejte rozpadlou chatu se zablokovanými dveřmi. Použijte Aard a rozbijte je. Pak už uvnitř uvidíte truhly s pokladem, ale také nakoukněte do vedlejší místnosti, kde objevíte schovaný sklep s ještě více poklady.

11

Nachází se zde ještě jeden zabarikádovaný dům na západním konci vesnice. Vypádá naprosto zničeně, ale taky se dá otevřít pomoci znamení Aard. Uvnitř najdete dvě truhly, na každé straně domu.

12

VRANOHRAD

1415

Vranohrad je velmi rozlehlá oblast a Baronova residence v sobě ukrývá mnoho pokladů, ale ty nejlepší jsou samozřejmě skryté. Začněte tím, že se na nádvoří vydáte do leva a po žebříku nahoru na střechu budovy. Skočte do okna místosti, které se nachází na vrcholku budovy. Jakási vražda se zde odehrála, ale co je nejdůležitější – je tu spousta pokladů! A dokonce ještě další se nachází na druhé straně střechy.

1617

Vejděte do vnitřního nádvoří a dejte se vlevo směrem k dřevěným schodům vedoucím k rozbořené věži. Můžete se vydat po schodech nahoru a pak doleva kde najdete pár pytlů s pokladem, ale lepší lup Vás čeká v trávě u paty schodů.

1819

Další poklad naleznete ve stájích přímo před spadlou věží. Do stájí se dostanete zeshora tím, že vylezete po žebříku a vyberete si poklady z podkroví.

20 21

Dále prozkoumejte zahradu ve které se poprvé setkáte s Baronem, nalézá se zde velká studna, která je prázdná. Nachází se zde žebřík, který vede přímo dolů do rozlehlé jeskyně. Nejsou zde žadní nepřátelé, ale spousta pokladů !

2223

Je zde spoustu pokladů a věcí které můžete najít na dně jeskyně, společně se dvěmi bednami přeplněnými pokladem v jezírkách vody. Pokud se projdete podél jeskyně naleznete tajný východ do hradního příkopu obklopujícího město.

24 25

Poklad v opuštěné věži

2627

Do opuštěné věže se nedá nijak dostat, ale je tu možnost jak na ni vyšplhat a najít pár beden s pokladem. Začněte tím, že se pokusíte vylézt po straně věže, která se rozpadá. Až narazíte na okno po pravé staně skočte na kamenou desku a vytáhněte se na římsu nad Vámi. Pokud skočíte dobře budete moci vyšplhat do vyššího patra kde najdete 2 bedny plné pokladu.

29

 

 

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments