Heroes desková hra v češtině

Seriál Zaklínač – 1. Série

První řada seriálu Zaklínač vypráví o shledání Geralta z Rivie s Yennefer a princeznou Ciri. Díly jsou v úvodní sérii založeny na povídkách z originální knižní předlohy Poslední přání a Meč osudu, které dějově předchází hlavnímu příběhu.

Jednotlivé díly si můžete projít v seznamu níže. V přípravě je momentálně také druhá řada seriálu Zaklínač, která bude mít premiéru na Netflixu 17. prosince 2021.


1. díl – The End’s Beginning (Začátek konce)

Nepřátelsky smýšlející měšťané a mazaný čaroděj přivítají Geralta z Rivie ve městě Blaviken. Princezna Ciri zjistí, že její království je vzhůru nohama, když impérium Nilfgaardu překračuje hranice Cintry.

2. díl – Four Marks (Čtyři marky)

Šikanovaná a opovrhovaná Yennefer konečně najde způsob, jak uniknout za novým životem. Geraltova honba za ďablem neskončí úplně podle původních představ. Ciri hledá azyl mezi svými.

3. díl – Betrayer Moon (Zrádce měsíc)

Geralt přebírá nedodělanou zakázku po jednom ze Zaklínačů v panství, které je posedlé divokou bestií. Za velkou cenu si vytváří kouzelné pouto k Yennefer a vytváří tak oboum novou budoucnost.

4. díl – Of Banquets, Bastards and Burials (O hostinách, parchantech a pohřbech)

S vlnou neochoty Geralt doprovází Marigolda na královskou slavnost. Ciri se dostane do začarovaného lesa. Yennefer se pokusí ochránit svoje svěřence.

5. díl – Bottled Appetites (Touhy v láhvi)

Bez ohledu na varování se Yennefer vydává hledat lek, aby obnovila to, co nadobro ztratila. Geralt nechtěně vystavuje Marigolda nebezpečí. Pátrání po Ciri nabírá na intenzitě.

6. díl – Rare Species (Vzácný druh)

Záhadný muž se snaží nalákat Geralta k lovu na řadící draka, čímž přiláká pozornost jedné známe tváře. Ciri si pokládá otázku, komu může důvěřovat.

7. díl – Before a Fall (Před pádem)

Kontinent běsní nad rozrůstající se mocí Nilfgaardského impéria. Yennefer se vrací ke starým životním zvykům a Geralt přehodnocuje svůj závazek vůči momentu překvapení.

8. díl – Much More (Něco více)

Překvapivě velká skupina nepřátel skolí Geralta. Yennefer a její čarodějští vrstevníci se připravují na boj. Otřesené Ciri se ujímá laskává neznámá žena.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments