Heroes desková hra v češtině

Zaklínač 3: Divoký hon – Návod

Rubriky: | komentáře (7)

Návod pro Zaklínače 3 můžete najít níže rozdělený do jednotlivých kapitol a fázi hry. Autorem návodu je xDante1986. Rovněž si můžete prohlédnout návod formou nekomentovaného walkthrough na konzoli Playstation 4. Pokud se potřebujete zorientovat, můžete použít interaktivní mapu na našem webu nebo pro více informací navštivte Průvodce světem Zaklínače. Jistě vás bude zajímat také Rozhodnutí a dopad na průběh a konec hry.

Hlavní úkoly

Kapitola I.

Hlavní úkoly v rámci první kapitoly lze obecně plnit v libovolném pořadí. Můžete například dokončit některé (nebo všechny) hlavní úkoly v Novigradu, pak odplout na Skellige a pak se vrátit do Velenu. Způsob, jakým jsou úkoly uvedeny v níže uvedeném pořadí (Velen, pak Novigrad, pak Skellige) představuje optimální cesty.

Kapitola II.

Druhá kapitola sspojuje nitky mnoha vedlejších úkolů, které jste možná již dříve splnili – v takovém případě je cesta před vámi poměrně krátká. I když se však s přáteli nevydáte na galejnickou výpravu po kraji, stále vás čeká spousta zábavy, při které se dozvíte více o Geraltových bratrech – zaklínačích z Vlčí školy.

Kapitola III.

Třetí kapitola obsahuje vynikající řetězec misí, které je třeba splnit, což vám může trvat ještě déle, než naznačuje prostý seznam názvů úkolů, protože předtím, než budete pokračovat, budete chtít splnit úplně všechno ostatní.

Vedlejší úkoly

Vedlejší úkoly ve hře Zaklínač 3: Divoký hon nejsou kontrakty ani hledání pokladů. Mohou být jak zcela jednoduché, jako si jen s někým promluvit, nebo dlouhé a hluboké, kde strávíte spousty času běháním po různých místech nebo stopováním klíčových osob.

Vedlejší úkoly: Gwint

Vedlejší úkoly: Ocelové pěsti

Vedlejší úkoly: Dostihy

Zakázky

V této části najdete rozdělovník všech zaklínačských zakázek ve hře. Ty jsou seřazeny podle doporučené úrovně, na které by jste je měli plnit, takže si jednoduše najdete zakázky, které mají nižší nebo doporučený level přesně pro vás.. Pokud v seznamu chcete vyhledat konkrétní zakázku, tak zmáčkněte kombinaci Ctrl + F a zadejte název zakázky. Po vyhledání si pak můžete daný článek rovnou otevřít.

Srdce z Kamene (datadisk)

Hlavní úkoly

V této části najdete rozdělovník hlavních úkolů pro první datadisk Zaklínače 3 – Srdce z kamene (Hearts of stone). Všechny jsou seřazeny podle toho, jak na sebe postupně navazují.

Vedlejší úkoly

V této části najdete rozdělovník vedlejších úkolů k prvnímu datadisku Zaklínač 3: Srdce z kamene (Hearts of stone), přičemž jsou všechny seřazeny podle doporučené úrovně.

O Víně a Krvi (datadisk)

Hlavní úkoly

V této části najdete rozdělovník hlavních úkolů pro druhý datadisk Zaklínače 3 – O Víně a Krvi (Blood and Wine). Všechny jsou seřazeny podle toho, jak na sebe postupně navazují.

Vedlejší úkoly

V této části najdete rozdělovník vedlejších úkolů k druhému datadisku Zaklínače 3: O Víně a Krvi (Blood and Wine), přičemž jsou všechny seřazeny podle doporučené úrovně.

Zaklínačské zakázky

V této části najdete rozdělovník všech zaklínačských zakázek z datadisku O Víně a krvi. Ty jsou seřazeny podle doporučené úrovně, na které by jste je měli plnit, takže si jednoduše najdete zakázky, které mají nižší nebo doporučený level přesně pro vás.

Nekomentovaný walkthrough na PS4

Odebírat
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kofolak
Host
Kofolak
2 měsíců před

Ahoj Zaklínači.
Moc Vás prosím o radu. Mám úroveň 27. V dějové lince jsem u úkolu Ošklivé káčátko. Krom kuše (úroveň 29) jsem vybaven ze školy Kočky vším, co jde. V inventáři mi to píše, že mám zbroj a zbraně povýšit na mistrovskou úroveň… Nedaří se mi ale nikde najít, jak, co, kde mám udělat aby to šlo. Zakázku: Mistři Zbrojíři“ mám hotovou. Moc děkuji za rady.

Jirka
Host
Jirka
1 rok před

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak se dostanu na kaer morhen. Nevím jaký mám splnit úkol. Děkuji

Igor
Host
Igor
1 rok před
Odpovědět  Jirka

Dostaneš se tam s úkolem v hlavní dějové lince Ošklivé káčátko

David
Host
David
6 let před

Dobry den, nemam v inventari knihu Damy z lesa a brani mi to v dalsim posunu v pribehu,kde ji prosim najdu?? Dekuji

Petr
Host
Petr
6 let před
Odpovědět  David

Ahoj knížku Dámy z Lesa dostaneš od Keiry Metz v úkolů ve kterým prolizas úkryt tajemného elfa