Heroes desková hra v češtině

Drakovití (Draconids)

Rubriky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Drakovití (Draconids)

Nenechte se zmást, že z druhu Drakovitých jsou nejčastější příšerou právě Draci. Naopak jsou to Haštěři, Vidlonozi a Wyvereny, které čítají největší počty. Ve hře The Witcher: Monster Slayer se setkáme nejčastěji s Rarachy (Rarasha), Bazilišky (Basilisk) a právě Vidlonohy (Forktail). Protože mohou být tyhle šupinaté potvory pěkně zákeřeně, sepsali jsme pro Vás pár bojových tipů a informací, které by se Vám mohli ve hře hodit.

Jeden Vidlonoh v městských ulicích

Drakovití se vždy snaží využít momentu překvapení a zákeřně tak napadnou svou oběť rychlým výpadem. V boji je proto potřeba klást důraz na trpělivost. Pozorně sledujte pohyby Drakovitých. Jakmile se naskytne příležitost, udeřte Silným útokem (Strong Attack) a následně použijte znamení Aard pro kinetické poškození nepřítele. Ve chvíli, kdy je protivník vyveden z rovnováhy zasaďte kritický úder. Mějte také před bojem natřený meč olejem proti Drakovitým, které lze vyrobit z pozůstatků Nekofragů.

Pozor! Ne na každého Drakovitého protivníka platí jeden typ meče. Dokonce se nedá ani s přesností říci, že na jeden druh platí jeden typ meče.

  • Stříbrný meč – Bazilišek (Basilisk), Wywerna, Měděná Wywerna (Copper Wywern), Kuroliška (Cockratrice)
  • Ocelový meč – Zelený a Modrý Vidlonoh (Forktail), Rarach (Rarasha), Haštěr (Slyzard), Královská Wywerna (Royal Wywern), Křikloun (Shrieker), Grafití Haštěr (Graphite Slyzard), Stříbrný Bazilišek (Silver Basilisk)

Okřidelená havěť není příjemná snad nikdy..

Po zabití nepřítele se Vám dostane pozůstatků z Drakovitých a drcená tkáň příšery. Pozůstatky pak můžete využít při tvorbě oleje proti Zlobrovitým (Ogroids).

Legendární okřidelnci, se kterými se můžete potkat v The Witcher: Monster Slayer jsou: Měděná Wywerna (Copper Wyvern), Grafití Haštěr (Graphite Slyzard) a Stříbrný Bazilišek (Silver Basilisk).