Heroes desková hra v češtině

GWENT: Karetní hra Zaklínače

Rubriky: | komentáře

GWENT je starodávná trpasličí hra z knihy Zaklínač: Křest Ohněm od Andrzeje Sapkowského a také velmi známá karetní hra z herního zpracování Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt). Proto se také později rozhodla společnost CD Projekt RED o vývoji samostatné počítačový hry GWENT: Karetní hra Zaklínače (GWENT: The Witcher Card Game), která vyšla 15. června 2016 na PC a telefony, zcela zdarma.

Samotná hra je o střetu dvou armád uzavřených ve smrtelném boji na bojišti herního plátna, kde hráčí ovládají své karty, aby porazili protivníka. S více než pěti různými frakcemi, které nabízejí unikátní bojové taktiky a nekonečné cesty za vítězstvím, je Gwent jasnou volbou každého dobrodruha a karetního nadšence – alespoň v rámci souboje 1v1.

Z frakcí Northern Realms, Nilfgaardian Empire, Scoia’tael, Skellige, Monsters a Syndicate si následně vyberete balíček o 25ti kartách, které posléze vykládáte do specifických řad. Každá frakce nabízí jedinečně možnosti a taktiky, stejně tak vůdce může použít jiná kouzla a schopnosti. Projít si některé taktiky můžete v našem stručném průvodci světem Gwentu.

Kromě hlavního multiplayer módu je ve hře také singleplayer zvaný Thronebreaker.

 

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments