Heroes desková hra v češtině

Monster Slayer

Veškeré informace, články, aktuality a novinky k mobilnímu zpracování Zaklínače – The Witcher: Monster Slayer. Hra funguje na bázi geolokace, při které můžete sami nahánět monstra a příšery, nebo také plnit úkoly různě po krajině. Hra je pravidelně aktulizována o nová rozšíření a výzvy, které můžete za odměny plnit.

Další informace můžete najít v naší sekci nebo například v bojových tipech. Nezpomeňte sledovat také náš web pro nejnovější novinky a aktuality, které naleznete vypsané níže.

Dvě mouchy jednou ranou. Končí karetní GWENT i mobilní Monster Slayer.

Rubrika: Gwent: Karetní hra, Monster Slayer | komentáře (2)

Některé informace se čtou s těžkým srdcem a není úplně jednoduché je snadno přijmout. Přesto je důležité si uvědomit, že některé věci je zkrátka v životě potřeba pustit, aby mohly přijít ty nové. Tvůrci karetní hry GWENT ohlásili konec tvorby nového obsahu, zatímco Spokko se svým The Witcher: Monster Slayer vypínají projekt definitivně. Celý článek →

Doba čtení: 3 min.

V mobilním The Witcher: Monster Slayer aktuálně můžete natrefit na mocnou sirénu Ekhidnas.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V mobilním The Witcher: Monster Slayer aktuálně můžete natrefit na mocnou sirénu Ekhidnas.
V mobilním The Witcher: Monster Slayer aktuálně můžete natrefit na mocnou sirénu Ekhidnas. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Viziminské Archespory jsou vzácným druhem, na který můžete nyní častěji natrefit v The Witcher Monster Slayer.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Viziminské Archespory jsou vzácným druhem, na který můžete nyní častěji natrefit v The Witcher Monster Slayer.
Viziminské Archespory jsou vzácným druhem, na který můžete nyní častěji natrefit v The Witcher: Monster Slayer. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

V The Witcher: Monster Slayer se objeví pradávné monstrum. Zvěsti mluví o návrat Gernichory neboli Krvavé paní.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V The Witcher: Monster Slayer se objeví pradávné monstrum. Zvěsti mluví o návrat Gernichory neboli Krvavé paní.
V The Witcher: Monster Slayer se objeví pradávné monstrum. Zvěsti mluví o návrat Gernichory neboli Krvavé paní. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

The Witcher: Monster Slayer hlásí zvýšenou aktivitu Vidlonohů. O tom jak vyzrát na Drakovité se můžete dočíst v našich tipech.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher: Monster Slayer hlásí zvýšenou aktivitu Vidlonohů. O tom jak vyzrát na Drakovité se můžete dočíst v našich tipech.
The Witcher: Monster Slayer hlásí zvýšenou aktivitu Vidlonohů. O tom jak vyzrát na Drakovité se můžete dočíst v našich tipech. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

The Witcher: Monster Slayer nabídne první srpnový týden „Bochníkovou výzvu“, ve které budete moci získat ocelový meč.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher: Monster Slayer nabídne první srpnový týden „Bochníkovou výzvu“, ve které budete moci získat ocelový meč.
The Witcher: Monster Slayer nabídne první srpnový týden „Bochníkovou výzvu„, ve které budete moci získat jedinečný ocelový meč. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Nová příšera v The Witcher: Monster Slayer je Houbák (Fungoid).

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová příšera v The Witcher: Monster Slayer je Houbák (Fungoid).
Nová příšera v The Witcher: Monster Slayer je Houbák (Fungoid). Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

V mobilním The Witcher: Monster Slayer se potuluje nová potvora, na kterou budou zítra vypsané odměny. Uhodnete, co je to za příšeru?

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V mobilním The Witcher: Monster Slayer se potuluje nová potvora, na kterou budou zítra vypsané odměny. Uhodnete, co je to za příšeru?
V mobilním The Witcher: Monster Slayer se potuluje nová potvora, na kterou budou zítra vypsané odměny. Uhodnete, co je to za příšeru? Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Úplněk je před námi. V The Witcher: Monster Slayer určitě narazíte na Vlkodlaky.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úplněk je před námi. V The Witcher: Monster Slayer určitě narazíte na Vlkodlaky.
Úplněk je před námi. V The Witcher: Monster Slayer určitě narazíte na Vlkodlaky. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Krtkodlaci? V mobilním The Witcher: Monster Slayer se objevuje nová havěť – Weremoles.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krtkodlaci? V mobilním The Witcher: Monster Slayer se objevuje nová havěť – Weremoles.
Krtkodlaci? V mobilním The Witcher: Monster Slayer se objevuje nová havěť – Weremoles. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Všichni, kdo splnily narozeninové výzvy v The Witcher: Monster Slayer získávají odměnu v podobě jedinečné zbroje.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Všichni, kdo splnily narozeninové výzvy v The Witcher: Monster Slayer získávají odměnu v podobě jedinečné zbroje.
Všichni, kdo splnily narozeninové výzvy v The Witcher: Monster Slayer získávají odměnu v podobě jedinečné zbroje. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Co je nového po updatu The Witcher: Monster Slayer

Rubrika: Monster Slayer | komentáře

Update, o kterém jsme psali v minulém týdnu je tady! Počínaje dnešním dnem vám Mistr Zaklínač v The: Witcher Monster Slayer nabídne řadu časově omezených úkolů, které se pravidelně mění s příchodem každého týdne příšer (Monster Week). Úkoly se střídají mezi novými a dobře známými nestvůrami z bestiáře. Celý článek →

Doba čtení: 2 min.

Witcher: Monster Slayer update – nová monstra, výzvy a další

Rubrika: Monster Slayer | komentáře

Tvůrci ze společnosti Spokko si pro hráče The Witcher: Monster Slayer připravili nový update ve verzi 1.1.0. S aktualizací přistanou do hry také nové výzvy a monstra, která budete moci krájet na svém mobilním telefonu. Pokud vás tedy hraní už omrzelo, může být právě tenhle chystaný update důvodem vrátit se na lov. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Začíná první podzimní event ve Witcher: Monster Slayer

Rubrika: Monster Slayer | komentáře

Tvůrci mobilního zpracování The Witcher: Monster Slayer nezahálejí a přichází s dalším eventem do hry. Po zářiové akci Great Hunt, která se pro úspěch rozšířila do hry permanentně, nyní příchází Monster’s Fall říjnový event.

Podzim příšer spustili tvůrci instatně hned a potrvá do 5. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Aktuální event Great hunt se tvůrcům a fanouškům Monster Slayera líbí na tolik, že ho vývojáři upgradují do hry nastálo.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuální event Great hunt se tvůrcům a fanouškům Monster Slayera líbí na tolik, že ho vývojáři upgradují do hry nastálo.
Aktuální event Great hunt se tvůrcům a fanouškům Monster Slayera líbí na tolik, že ho vývojáři upgradují do hry nastálo. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Zaklínači! Dnes je úplněk a přichází tak čas vlkodlaků ve hře Witcher: Monster Slayer.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zaklínači! Dnes je úplněk a přichází tak čas vlkodlaků ve hře Witcher: Monster Slayer.
Zaklínači! Dnes je úplněk a přichází tak čas vlkodlaků ve hře Witcher: Monster Slayer. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Epic Hunt event z Monster Slayera odhaluje své úlovky a výherce. Nám se nejvíc líbí příspěvek, co zaslal Maksim Penkalski.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Epic Hunt event z Monster Slayera odhaluje své úlovky a výherce. Nám se nejvíc líbí příspěvek, co zaslal Maksim Penkalski.
Epic Hunt event z Monster Slayera odhaluje své úlovky a výherce. Nám se nejvíc líbí příspěvek, co zaslal Maksim Penkalski. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

V The Witcher: Monster Slayer zítra končí Epic Hunt event, tak lovte dokud můžete!

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V The Witcher: Monster Slayer zítra končí Epic Hunt event, tak lovte dokud můžete!
V The Witcher: Monster Slayer zítra končí Epic Hunt event, tak lovte dokud můžete! Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Soutěž v The Witcher: Monster Slayer – vyfoť monstrum a vyhraj zajímavý ingame balíček.

Rubrika: Monster Slayer | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž v The Witcher: Monster Slayer – vyfoť monstrum a vyhraj zajímavý ingame balíček.
Soutěž v The Witcher: Monster Slayer – vyfoť monstrum a vyhraj zajímavý ingame balíček. Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.

Monster Slayer se řítí do velkého zářiového eventu The Great Hunt

Rubrika: Monster Slayer | komentáře (5)

Připravte si meče, Zaklínači, přichází první větší event do Monster Slayera, který rozšíří hranice možností. Součástí eventu bude také zvětšení dosahu interakce na obrazovce. Tudíž budete moci krájet monstra na větší vzdálenost. Navíc se budou monstra rychleji objevovat na mapě, tudíž půjde rozhodně o „Velký hon“ (The Great Hunt). Celý článek →

Doba čtení: < 1 min.