Heroes desková hra v češtině

Co je nového po updatu The Witcher: Monster Slayer

Rubriky: Monster Slayer | komentáře

Update, o kterém jsme psali v minulém týdnu je tady! Počínaje dnešním dnem vám Mistr Zaklínač v The: Witcher Monster Slayer nabídne řadu časově omezených úkolů, které se pravidelně mění s příchodem každého týdne příšer (Monster Week). Úkoly se střídají mezi novými a dobře známými nestvůrami z bestiáře.

Úkoly se řadí do třech skupin v závislosti na typu nestvůry – standardní, vzácné a legendární. Jsou tu také zcela nové nestvůry, jejíž typ zůstane tajemstvím až do začátku plnění úkolů spojených s danou příšerou.

Co je v aktualizaci nového?

Kromě Týdnu příšer (Monster Week) a nové záložky Timed, kde najdete úkoly pro monstra a úkoly z událostí, přináší update také rozsáhlou sekci What’s New. Tam najdete veškeré zásadní novinky ke hře.

Změny se odehrály také u odměn za razítka (stamps). Nyní získáte razítko za zabití první příšery dne. Při získání pěti razítek je vaše pilná práce odměněna svitkem (Summoning Scroll) zdarma! Vylepšena byla také funkce počasí a času. Nyní se po stisknutí ikony počasí zobrazí mnohem více informací, například přesná hodina a další.

Popis první výzvy, která začala 24. listopadu a končí 1. prosince 2021 můžete najít na partnerském webu Monsterslayer.cz. Přečíst si můžete také kompletní seznam změn z updatu.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments