Heroes desková hra v češtině

Skryté poklady

Rubriky: | komentáře

The Witcher 3: Wild Hunt obsahuje mnoho oblastí, kde se nachází schované poklady. Tyto oblasti lze najít pomocí nejbližší nástěnky, ale jinak jen opatrným průzkumem.

Tyto ukryté poklady občas zahajují vedlejší úkol, nebo jsou střeženy silným nepřítelem. Většinou se v každé oblasti skrytého pokladu nachází několik truhel nebo beden skrývající různou vzácnou kořist včetně zbraní brnění a diagramů pro výrobu.

Pokud si nejste jisti, kde poklady najít můžete použít také naši interaktivní mapu.

Bělosad

Tento hlídaný poklad se nalézá mezi vesnicí Bělosad a Brodem u Bělosadu, který zabrala Nilfgaardská posádka a udělali z toho své místo. Poklad se nachází na východní cestě bažinami a je hlídaný několika vlky a wargy. Nejlepší způsob jak je porazit, je použít znamení Igni.

WitcherGuardedTreasure1Map

WitcherGuardedTreasure1

Říční poklad

Poklad se nalézá jižně od vesnice Bělosad a na stejném břehu řeky. Skupina topičů střeží tuto ztroskotanou loď. Topiči jsou těžký soupeř, ale na místě se nalézá přinejmenším jeden výbušný barel, který můžete použít ke své výhodě.

WhiteOrchard_GuardedTreasure2Map

WhiteOrchard_GuardedTreasure1

Poklad u vypleněné vesnice

Tento poklad se Vám neobjeví na mapě jako otazník po navštívení vývěsky ve vesnici, takže ho musíte objevit na vlastní pěst. Poklad se nachází pod vypálenými chatkami. Střeží ho skupinka topičů. Nachází se zde 2 truhly se skvělým pokladem.

WhiteOrchard_HiddenTreasure2Map

WhiteOrchard_HiddenTreausre2

Poklad u hřbitova bělosadu

Tento pokald se na mapce jeví jako že je za hřbitovem, ale přitom se nachází v podzemních kryptách. Z Bělosadu se vydejte na sever, přes řeku a pak vejděte na hřbitov. Nejspíš tam bude hlídat Přízrak level 7, který hlídá Místo Moci nacházející se v blízkosti. Poté co mu uberete půlku života se vytratí a musíte ho následovat do krypt. Dveře rozrazíte znamením Aard. Následně ho budete muset dodělat a pak vyčarujte co nejvíc světla, aby jste nepřehlédli žádnou krabici. Také zde naleznete vybavení, které začíná vedlejší úkol.

WhiteOrchard_GraveyardTreasureMap

WhiteOrchardGraveyard_Crypt

Potopený poklad

Tento poklad se nachází východně od Nilfgaardské pevnosti, uprostřed vody. Místo naleznete tak, že se budete dívat po rozbité lodi, která pořád plave na hladině. Bohužel se pod hladinou nachází asi 10 Topičů a pod vodou nelze používat meče. Proto je potřeba kuš, aby ste je mohli zabít.

WhiteOrchard_SpoilsofWar1Map

WhiteOrchard_SpoilsofWar1

Poklad vodní čarodějnice

Poklad se nachází západně od Nilfgaardské pevnosti na kraji bažin. Je domoven jediné Vodní Čarodějky nacházející se v Bělosadu. Je to level 6 a bude používat bahno, aby Vás oslepila a pokusila se zmizet do vody. Až ji porazíte, tak poklad naleznete mezi jedovatými výpary, kterých se dá zbavit pomocí kouzla Ignite (buďte opatrní!).

WhiteOrchard_WaterHagGuardedTreasureMap

WhiteOrchard_WaterHagGuardedTreasure

Poklad u mostu

Nachází se severně od Bělosadu, u mostu směrem k mlýnu na obzoru. Jak se začnete přibližovat k mostu uvidíte mrtvé tělo a stopy krve na mostě. Stačí se potopit a najdete zničenou karavanu připravenou k „vylootování„. Pokud dokáže najít mrtvolu na pobřeží naleznete u ní klíč, který začíná vedlejší úkol.

BridgeHiddenTreasureMap

BridgeHiddenTreasure

Poklad na hřebenu

Tento poklad se nachází na hřebenu kopců kousek od severního konce mapy. Nejspíše zde najdete velkou smečku vlků, stejně jako ostatky muže a jeho kempu. Jeho deník Vás může nasměřovat směrem k mlýnu a tím, i směrem k vedlejšímu úkolu.

WhiteOrchard_AlternateMillHiddenTreasure1Map

WhiteOrchard_AlternateMillHiddenTreasure1

Poklad v opuštěném kempu

Toto vypadá jako pokračování Pokladu na hřebenu, který se nachází kousek odsud. Tento kemp se nachází jihozápadně od hřebenu, kde se nacházel minulý poklad a může být obklopen vlky. Vnitřek kempu obsahuje několik beden a další informace o lidech, kteří tam byli utábořeni.

WhiteOrchard_AlternateMillHiddenTreasure2Map

WhiteOrchard_AlternateMillHiddenTreasure2

Zdroj: IGN.com

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments