Heroes desková hra v češtině

Seriál Zaklínač – 2. série

Přesvědčen o tom, že ztratil svou blízkou osobu v Bitvě u Soddenu, se Geralt z Rivie  vydává s princeznou Ciri na nejbezpečenější místo, které zná – Kaer Morhen. Zatímco králové kontinentu, elfové, lidé a démoni tajně usilují o nadvládu, musí Geralt chránit Ciri před něčím mnohem nebezpečnějším. Tajemnou mocí, kterou dívka ukrývá v sobě.

Druhá řada seriálu Zaklínač vyjde na streamovací službě Netflix 17. prosince 2021.

Další informace si můžete přečíst v našem článkuVše, co víme o druhé řadě seriálu Zaklínače. Jednotlivé díly si můžete projít níže, přičemž 8. díl je zatím přísně utajovaný, tudíž není znám ani jeho název. Prohlédnout si můžete také informace k první řadě seriálu Zaklínač.


1. díl – A Grain of Truth

Geralt se vydává s Ciri na cestu, která ho zavede ke starému příteli. Po bitvě u Soddenu nemá Tissaia při hledání informací slitování.

2. díl – Kaer Morhen

Geralt hledá bezpečné místo pro Ciri a vydává se domů, ale nebezpečí číhá všude – dokonce i v Kaer Morhen. Yenneferiny sny by mohly být klíčem k její svobodě.

3. díl – What Is Lost

Ciri, která je netrpělivá s Geraltovými metodami, se odváží překonat velké překážky, aby dokázala, že je silná. Intriky a podezírání mezi Bratrstvem učiní z Yennefer terč.

4. díl – Redanian Intelligence

Host v Kaer Morhen podává Ciri pomocnou ruku – a Geralta zve. Na útěku v Redanii hledá Yennefer bezpečí pod zemí.

5. díl – Turn Your Back

Když se do pátrání po Ciri zapojí mocný mág, uzavře s Vesemirem dohodu o jeho neobyčejném objevu. Geralt zkoumá tajemství monolitů.

6. díl – Dear Friend

Geralt ztratí blízkého přítele – a dalšího najde -, když pomáhá Ciri dozvědět se více o její moci. Cahir varuje Fringillu, aby se soustředila na jejich hlavní úkol.

7. díl – Voleth Meir

Geralt se obrací o pomoc na skromného barda, Yennifer si uvědomuje, jak výjimečná Ciri je, a v předvečer návštěvy císaře Emhyra v Cintře roste napětí.

8. díl – Family

Geralt čelí démonovi, který se zaměřuje na jeho nejbližší, zatímco nejmocnější hráči na kontinentu zintenzivňují pronásledování Ciri.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments