Heroes desková hra v češtině

Ve GWENTU začala nová sezóna a také velmi očekávaná Journey s Marigoldem.

Rubriky: Gwent: Karetní hra | komentáře

Jako každý měsíc začíná v karetní hře GWENT také nová sezóna. Sezónu Vlka, která nás doprovázela poslední měsíc, vystřídá v únoru sezóna Lásky. Novou sezónu doprovází také nová Journey. Tentokrát příběh zaostřuje pozornost na cestu oblíbeného Marigolda. Toho si užijeme až do května, kdy se vrátí příběhy Geralta a Ciri.

Nová Journey se zaměřuje na cestu Marigolda!

Nová Journey s Marigoldem je tady! Celkem tři měsíce potrvá příběh cesty Marigolda, v němž narazíme na nespočet nových úkolů a odměn. Nezapomeňme, že každá výhra ze standardních i sezónních módu se v postupu v nové Journey počítá. Navíc dostáváme také odměny za denní přihlášení nebo si můžeme koupit Premium pass, díky kterému se otevře další řada odměn za každý level.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Příběh upoutává pozornost na Sigismunda Dijkstru a jeho trable s Marigoldem, kde setaké dozvíme více podrobností o jejich setkání. Více informací si můžete přečíst na oficiálním webu GWENTU nebo se navnadit nejnovějším trailerem níže.

Vedle nové Journey došlo standardně také na novou sezónu, která je momentálně zaměřena na Lásku (to víte, ten Valentýn se zkrátka blíží a ve spojení s Marigoldem je to úplná slast na srdci). Kromě klasických týdenních událostí, které jistě zamíchají pravidla a možnosti v nových hracích režimech se dostalo také na opravy. S novým patchem ve verzi 10.2 se můžete seznámit v podrobnějším logu na oficiálním webu.

Začala sezóna Lásky!

Irresistible Attraction – 08.02-15.02

  • Jakmile zahraješ non-Spying jednotku, přesuň náhodnou jednotku protivníka na svou stranu.

Banished – 15.02-22.02

  • Kdykoliv se zahraje mulligan vyhostí se (Banish) oba hráčské balíčky. Jakmile se stejná karta objeví v kterémkoliv balíčku, vyhostí se ze hry.

Double Down – 22.02-01.03

  • Jakmile zahraješ jednotku z ruky, můžeš zahrát další jednotku, která stojí stejně. Startovací balíček má na začátku hry zvojnásobně karet.

Patience is a virtue! – 01.03-08.03

Transformuj na začátku kola všechny karty v ruce v náhodné jiné, které stojí o 1 více.

Sezóna Lásky začne v pátek 11. února 2022 a poběží až do 8. března 2022 10:00.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments