GWENT: Kletba černého slunce a nová sezóna jsou tady!

Rubriky: Gwent: Karetní hra | komentáře

Kolem Gwentu zdá se být teď pěkně rušno. Včera vyšla nová samostatná singleplayerová kampaň Rogue Mage. Začal červencový sezonní event, vedle kterého pokračuje také Journey s Gerlatem a Ciri, pokračující až do začátku srpna. Navíc aktuálně vyšel jedinečný set karet The Black Sun, který oživuje Renfri a její gang ozářený kletbou černého slunce.

Netřeba se příliš rozepisovat o novince Rogue Mage, která vyšla nečekaně hned druhý den po oficiálním odhalení. Informace naleznete v našem článku. Objednávat nové rozšíření můžete zde.

Červencová sezóna je tady!

Kromě papírových stránek měsíců v kalendáři se otáčí i ty sezonní ve hře Gwent. Červnová sezóna střídá červencovou a s ní také časově omezené eventy, které se v každém týdnu klasicky mění. Níže naleznete časový rozpis těchto sezonních událostí.

05. července – 12. července Trial of Fire

  • Váš balíček bude nahrazen předem sestaveným balíčkem stejné frakce s kartami z nového rozšíření!

12. července – 19. července Power Shift

  • Kolik každá jednotka stojí tolik má na začátku zápasu sílu.

19. července – 27. července Seesaw

  • Na konci kola hráče: Jednotky s lichou hodnotou síly dostanou 1 poškození. Jednotky se sudou hodnotou dostanou 1 boost.

26. července – 2. srpna Switcheroo

  • Po dvou kolech si hráči vymění karty na ruce.

2. srpna – 9. srpna Entrenched

  • Každá zahraná jednotka má Resilience (po skončení kola zůstává vyložena)

Červencová sezóna sebou klasicky přináší i patch plný oprav. Událost poběží až do 9. srpna 2022, kdy skončí také aktuální journey s Geraltem a Ciri. Tu nahradí nová journey s Alzurem, Yennefer a Triss.

The Black Sun – karetní přírůstky

Podřiďte se kosmickým silám, který rýsují osud, nebo se přidejte k Renfri a její partě křiváků a krvavou cestou si vybojujte osud vlastní. The Black Sun karetní pack přináší do hry 27 nových karet a karetní desku Sands of Time (viz obrázek níže). To vše naleznete v in-game obchodě do 4. října 2022. Nezapomeňte se podívat i na skvělou upoutávku.

 

GWENT Open #2

Nelze opomenout také turnajovou scénu. Minulý víkend se odehrálo letošní druhé Gwent Open, které přineslo řadu skvělých zápasů a závěrů. Níže si můžete přehrát semifinálovou a finálovou bitvu.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments