GWENT: Rogue Mage je nová příběhová kampaň, která vychází překvapivě brzy

Na začátku roku jsme vás informovali o novém projektu Golden Nekker, který má přinést do karetní hry Gwent zcela novou singleplayerovou kampaň. Nové rozšíření dnes odhalil server IGN.com, jako GWENT: Rogue Mage. Ještě zajímavější je fakt, že rozšíření vychází již zítra 7. července 2022 na PC a mobily.

Pokud jste milovníci karetní hry Gwent a například jeho singleplayerového rozšíření Thronebreaker, jistě si přijdete u téhle novinky na své. Rogue Mage nás zavede zpět do dějiště světa Zaklínače, jen stovky let před narozením Geralta z Rivie. Konkrétně se dějová linka stočí kolem čaroděje Alzura. Ano, toho Alzura, jehož jsme již dříve potkali jedné v uplynulých Journey Gwentu a jenž stojí za pokusy o vznik prvních zaklínačů.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Nicméně nenechte se zmást, v Rogue Mage totiž vývojáři cílí více na hratelnost a PvE zážitek, než na epičnost dějové linky – jak jsme zvyklí v povídkách Adrzeje Sapkowského. Přesto se počin tváří víc než sympaticky a ani nevyjde draho. Za GWENT: Rogue Mage zaplatíte jen necelých 250 Kč. Za premium edici, která obsahuje různé skiny a karetní decky do multiplayeru pak necelých 500 Kč. Výhodou je, že neřešíte žádné další mikrostransakce. Zaplatíte pouze jednou.

GWENT: Rogue Like vychází 7. července 2022 na PC a mobily (Android & iOS). Objednávejte na GOG.com zde.

Odebírat
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BestWitcher#1
Host
BestWitcher#1
1 rok před

čtvrtý obrázek ….
hmm….. place of power gotta be