Golden Nekker bude nová hra od CD Projektu založena na GWENTU

Projekt Golden Nekker oficiálně ohlášen!
Rubriky: Gwent: Karetní hra | komentáře

CD Projekt už nějakou dobu lákal fanoušky GWENTU na nový projekt, který byl ještě do nedávna zcela utajen. Jde o další singleplayerové stand-alone (není potřeba vlastnit předchozí díly) rozšíření karetní hry GWENT, tentokrát nesoucí název Golden Nekker. Podle tvůrců se již nepůjde o Witcher Tales provedení, jako v případě Thronebreakeru, ale o zcela nový rozměr.

Zprávu ohlásil CD Projekt skrze IGN, kde se nechal slyšet šéf komunikace Pawel Burza. Dle jeho slov zde budou mít příležitost hráčí, kteří dávají přednost příběhu před kompetitivním multiplayerem.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Ve světě GWENTU je teď rušno. Nejen, že vyjde Golden Nekker, na kterém pracuje drtivá většina vývojářů původní hry, ale v následujících měsících se mohou fanoušci těšit také na řadu speciálních novinek. V dubnu, červenci, říjnu a prosinci tohoto roku vyjdou zcela nové karty, které jistě oživí nejden balíček. Navíc se vrací oblíbený příběh Geralta a Ciri.

Tvůrci sice naznačují vydání Zlatého Nekkera již v tomto roce (konkrétně v říjnu), ale na oficiální potvrzení si musíme ještě počkat. Stejně tak na další informace o kampani samotné. Prohlédnout si zatím můžete jen pár zveřejněných obrázků.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments