Gwent dostane single-player příběhovou kampaň Thronebreaker

Rubriky: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gwent dostane single-player příběhovou kampaň Thronebreaker

V rámci evropského veletrhu gamescom 2017 ohlásili vývojáři ze společnosti CD Projekt RED příběhovou kampaň k dnes už populární hře Gwent.

Gwent: Thronebreaker bude vyprávět příběh Meve, královny dvou severních království (Rivie a Lyrie). Meve je válečná veteránka a její říší hrozí zhroucení. Odrazí nebojácná královna invazi nepřátel? Thronebreaker zavede hráče do doposud neznámých lokací ze světa Zaklínače.

Vývojáři prozradili, že nás taktéž čekají příběhové úkoly a příběhová klání (což lze předpokládat). S hlavní postavou Meve totiž budte moci chodit po interaktivní mapě, kde budete moci plnit hlavní příběhové mise, vedlejší úkoly nebo si například stavět vlastní armádu. Navíc dojde i k zajímavým změnám v pravidlech karetní hry, které současným hráčům pěkně zatočí hlavu. Ano bude to divočina, ale nemějte strach otráveni z toho rozhodně nebudete.

Gwent: Thronebreaker vyjde ještě letos pro Playstation 4, Xbox ONE a PC. Zda bude příběhové rozšíření zdarma zatím není známo, o dalších informacích vás budeme informovat. Oznamující trailer si můžete přehrát zde.