Heroes desková hra v češtině

Český dabing dvojky nebude, soutěž, PGW

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Český dabing dvojky nebude, soutěž, PGW

Společnost Comgad (dříve CD Projekt CZECH) před třemi dny vydala tiskovou zprávu, ve které je jasně řečeno, že hru u nás (a na Slovensku) vydá v profesionální české verzi (titulky). Už je tedy jasné, že s českým dabingem se můžeme rozloučit (pro někoho to bude určitě plus, dle někoho zase mínus). Comgad dále píše, že práce na lokalizaci jsou již v plném proudu a o vše se starají lidé, kteří pracovali na předchozím dílu a mají znalosti i z knižní série. V posledním odstavci Comgad potvrzuje, že i čeští fanoušci se mohou těšit na sběratelskou edici, která se ve své bohatosti bude snažit navázat sběratelku jedničky. Celou zprávu naleznete zde (Facebook).

CD Projekt RED vyhlásil novou soutěž pro fanoušky, která určitě zaujme svojí originálností. Stačí, když se oblečete jako vaše oblíbená postava ze světa zaklínače a zašlete tvůrcům fotku. Kostým nemusí být přesný – kreativita se počítá. Obličeje fanoušků, kteří se umístí na prvních dvou místech, se objeví i ve hře a oba dva získají navíc zdarma kopii hry. Na oficiálním facebooku můžete naléz plakát, vztahující se k této soutěži a pravidla.

I když jsou E3, gamescom a Eurogamer Expo za námi, pro Zaklínače 2 „předváděcí“ akce ještě neskončily. V minulé novince jsem zmiňoval, že tvůrci mají v plánu se zůčastnit ruského IgroMiru 2010, ale to není vše. Tento víkend je Zaklínač 2 předváděn ve Francii v rámci PGW (Paris Games Week).

Studio Bitter Lix, které vypracovalo tvář homepage – TheWitcher.com, získalo za onen design stříbrnou cenu v rámci W3 Awards.