Heroes desková hra v češtině

Díky novému módu Zaklínače 3 se hráčům zpřístupní Ďáblova jáma na prozkoumání

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Díky novému módu Zaklínače 3 se hráčům zpřístupní Ďáblova jáma na prozkoumání

Pokud jste už prošli celého Zaklínače 3 a naštval vás například fakt, že nejde prozkoumat jeskyně kolem Ďáblovy jámy, pak vás jistě potěší modifikace, která zmiňovanou lokaci kompletně zpřístupňuje.

Samozřejmě, fanoušci co už chodí v konzolových příkazech hry jako ve vlastních botách, jistě nemají problém odemknout si jakékoliv dveře a dostat se tam i bez módu. Překvapivě tam, ale nic nenaleznou. CD Projekt totiž neplánoval tahle zákoutí nějak zvlášť rozpracovávat. Naštěstí tvůrci modifikací ze skupiny SkacikPL, kteří stojí například za First Person modifikací, si dali tu práci podzemní krypty dodělat, včetně veškerých předmětů, bonusů nebo postav. Na to vše ostatně už láká trailer Devil’s Pit módu, kde jsou i detailně vypsány veškeré přídavky.

Pozor! Abyste mohli Devil’s Pit modifikaci používat musíte mít hru ve verzi 1.31. Další požadavky a informace o instalaci, si pozorně přečtěte v popisu modifikace, kde naleznete také link ke stažení.