E3: Dojmy, ocenění, preview Zaklínače 2

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem E3: Dojmy, ocenění, preview Zaklínače 2

Zaklínač 2 získal a stále získává obrovské množství cen. Gamecriticsawards nominoval druhý díl Zaklínače na nejlepší RPG hru E3. G4TV označil hru za nejlepší RPG E3.Jeuxvideo udělil Zaklínači 2 na cenu Nejlepší RPG E3. Na serveru VE3D se Zaklínač drží v anketě o nejlepší RPG výstavy na prvním místě.

Prakticky na všech herních server naleznete články s dojmy z prezentace Zaklínače 2. Zmínil bych například Kotaku, Gameinformer a G4TV.

V souvislosti s prezentací poskytli tvůrci také dvě interview. Jedno z nich naleznete na WitcherVaultuna IGN a druhé na serveru Cyberludus. Bohužel ani v těchto rozhovorech nenalezneme nějaké nové info. Co asi zaujme je, že tvůrci se rozhodli rozdělit informování veřejností do fází. V současné fázi se snaží odpovědět otázky spojené s příběhem a RPG mechanismy. O soubojích, technologii atp. se dozvíme jindy. Jediné nové info v interview asi je, že se závěrem hry by se měl svět změnit více, než jak se změnil s koncem prvního dílu a měli bychom se podívat nejspíše i do Dol Blathanna.