Heroes desková hra v češtině

E3 začíná za dva dny

Rubriky: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem E3 začíná za dva dny

Už dlouhých dvacet jedna let se pozornost celého (nejen) herního světa na pár dní upře do prosluněného Los Angeles, kam se každoročně sjedou zástupci vývojářských studií a s velkou pompou představí natěšeným fanouškům nové hry, software nebo hardware. Videoherní výstava E3 už sice za ta léta ztratila něco ze svého velkolepého lesku a pomalu přichází i o žezlo největší akce svého druhu, přesto se nesmí brát její význam na lehkou váhu, protože má stále co nabídnout.

e3-header-overlay-latest

Na letošní ročník jako vždy se sjede většina významných zástupců videoherního světa, což znamená, že nemůže chybět ani CD Projekt. Neoficiální kanály tvrdí, že Poláci plánují představit novou karetní hru, o níž jsme vás informovali v předchozím článku, ale kdo ví, třeba nás vývojáři překvapí ještě něčím dalším. Jedno je ale jisté, Cyberpunku a ani dalšího zaklínačovského RPG se nedočkáme.

Co si pro nás připraví další studia? Pravděpodobně dojde k ohlášení post-apo… adventury Last os Us 2 nebo nového Tomb Raidera, návštěvníci si také budou moci zahrát demo Battlefieldu 1, Mafie 3 nebo Dishonored 2. To znamená, že se máme rozhodně na co těšit!