FAQ k EE Director’s Cut

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FAQ k EE Director’s Cut

Před pár dny vydali tvůrci krátké FAQ k The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut, což je necenzurovaná verze hry, která je opatchovaná na vetzi 1.5 a je určena k vydání v Severní Americe, kde hra byla silně cenzurována. Ač nás v České republice tedy nemusí toto FAQ moc zajímat, tak i přes to jsem jej přeložil a najdete jej níže v této novince. Avšak i tak mám jednu dobrou zprávu – již brzy prý bude ke stažení Artbook (který byl původně jen ve Sběratelské edici) v pdf (thx Makavelina za info).

Co je The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut ?
Verze Director’s Cut je takovou verzí hry, kterou vyrobili naši vývojáři přímo pro hráče. Je to v zásadě stejná hra, kterou hráči po celém světě hráli a nyní bude konečně poprvé legitimně dostupná v Severní Americe.

Kde bude The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut dostupná?
Update na Director’s Cut verzi bude dostupný z TheWitcher.com a ze všech vhodných digitálních distribučních sítí v Severní Americe včetně Steamu, Impulsu a Direct2Drive. Datum vydábí oznámíme v nadcházejících dnech, ale co se data týče, tak lidé, kteří budou kupovat The Witcher: Enhanced Edition formou digitální distribuce, budou kupovat Director’s Cut, protože nahradí Enhanced Edition.

Bude The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut získaná prostřednictvím digitální distribuce obsahovat prvky patche 1.5 (například nová dobrodružství)?
Ano, Director’s Cut verze hry bude ovsahovat všechny prvky patche 1.5.

Potřebuji The Witcher: Enhanced Edition, abych dostal Director’s Cut?
Pokud chcete nainstalovat patch, abyste získali obsah Director’s Cut, tak potřebujete i The Witcher: Enhanced Edition. Pokud kupujete hru Zaklínač prvně (nebo se cítíte, jako byste si ji kupoval prvně!), tak si ji můžete koupit prostě skrze Steam, Impulse, Direct2Drive atp., protože budou nabízet Director’s Cut jako plnohodnotný produkt opatchovaný na poslední verzi.

Nežiju v Severní Americe nebo jsem so dovezl hru ze země mimo Severní Ameriku. Mám si obstarat Director’s Cut?
Již máte Director’s Cut verzi, pokud vlastníte mezinárodní verzi a nainstalovali patch 1.5.

Jaké věkové označení bude mít The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut?
Director’s Cut obdržel od ESRB označení M a nálepky blood, gore, nudity, strong language, strong sexual content a violence.