Geralt jako Solid Snake ze série Metal Gear Solid

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Geralt jako Solid Snake ze série Metal Gear Solid

„Silný muž nepotřebuje číst svou budoucnost. Vytváří si vlastní.“

Hideo Kojimu, autora úvodního citátu, legendu videoherního průmyslu, jednoho ze zakladatelů klasického stealth žánru a duchovního otce série Metal Gear vám snad nemusím představovat. Pravděpodobně se však ptáte, co dělá jeho jméno zde, na stránce týkající se téměř výhradně světa Zaklínače? Jako odpověď vám poslouží následující video!

Pokud vám Geraltův vzhled stále nic neříká, dovolte mi vás poučit o historii videoherního průmyslu. Postava s páskou přes oko, není nikdo jiný, než legendární voják Solid Snake. Hlavní hrdina her výše zmiňované série Metal Gear a Metal Gear Solid od Japonského studina Konami a jedna z nejvýraznějších postav herní historie (Možná lepší než samotný Geralt, ale to je pouze můj názor.).

„Jsem pouze muž, který je dobrý v tom co dělá. V zabíjení.“

Mód přidává do hry možnost obarvení vlasů, charakteristickou pásku přes oko a sadu několika nových zbrojí. Ty se samozřejmě přispůsobují DLC NG+, což znamená, že ho plně využijí i hráči na vysokých úrovních. Pokud tedy patříte mezi fanoušky MGS a nevadí vám, že nová zbroj „tak úplně“ nezapadá do zaklínačského kánonu, určitě si ho nenechte ujít!