Hlasování na dievorezimas.lt, ohlášení Zaklínače 2 za několik měsíců, Versus 3.6

Rubriky: O webu, The Witcher 2, Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hlasování na dievorezimas.lt, ohlášení Zaklínače 2 za několik měsíců, Versus 3.6

Na litevském serveru dievorezeimas.lt právě probíhá hlasování o nejlepší postavu (thx Yaevin). Geralt zvítězil nad Nicem Belicem a i nad Gordonem Freemanem. Příště se utká s Maxem Paynem. Dnes probíhá anketa Arthas vs. Solid Snake.

Tvůrci na tuto anketu upozornili i ve svém profilu na Facebooku. Pod tímto příspěvkem se objevila diskuze a první dotaz byl, jestli jsou nějaké novinky ohledně Zaklínače 2. Na tento dotaz po několika minutách tvůrci odpověděli: Oficiálně oznámíme Zaklínače 2 běhěm několika měsíců (doslova: We will officially announce The Witcher 2 in next couple of months!). Příští rok bychom se tedy měli dočkat nových informací!

Flashová hra The Witcher: Versus byla 21. prosince aktualizována na verzi 3.6 a právě tento update přinesl dva celkem podstatné prvky – možnost cestovat po mapě a možnost zakládat guildy.

Na závěr Vám přeji mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce.