Heroes desková hra v češtině

Informace z fóra, blogy a mnoho dalšího

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informace z fóra, blogy a mnoho dalšího

Po delší době jsem opět prolezl oficiální fórum a snažil se najít nějaké zajímavé věci. Naštěstí jsem byl ve svém pátrání úspěšný. Začnu asi od toliko očekáváného patche. Stále se o něm hovoří jako velmi brzo. Termín – do vánoc – je oficiální. Savy z verze 1.1 budou kompatibilní s verzí 1.2. Dále se na fóru mluvilo o toolsetu/programech pro modifikaci. Neoficiální a pouze naznačené datum je druhá polovina února, avšak to se může změnit.

Část týmu, která si zřídila blogy na Gram.pl, se rozhodla pro mezinárodní řešení Na tudíž budou překládat i některé své příspěvky do anglický blogů na IGN. Nějaké spoilery či tajné informace se tam dozvíte těžko, ale zajímá-li vás trochu práce ohledně tvoření her, pak zde určitě něco zajímavého naleznete. Jde konkrétně o blogy těchto lidí: Kasia Kuczyńska – designer, Daniel Sadowski – engine programmer, Piotr Chomiak – senior animator, Łukasz Mach – PR manager, Piotr Szymański – QA specialist.

Server Games Tiscali si opět všiml zajímavé věci. Studio CDPR hledá programátora znalého Xbox360. Zde bych mohl připomenout, že kdysi tvůrci označli právě tuto konzoli za nejpravděpodobnější, kdyby se dělala portace. Ovšem nic není oficiální, takže to neberte moc vážně :).

Lidé, kteří si zaregistrovali hru, mají možnost si po zalogování do spec. stránky CDPR a stáhnout další příručku. Po příručce boje a alchymie tentokrát následuje výčet všech stvůr, které se zabíjejí za odměnu (Ozzrel, Kokacidium, Moa atd.) + tipy na jejich zabití.

Známý herní server Gamespy vyhodnotil Zaklínače jako vítěze ankety o nejlepší RPG a zároveň jako jednu z deseti nejlepších her tohoto roku. Z českých serverů připojil svoji anketu magazín Hrej.cz. Tak hlasujte :)