Heroes desková hra v češtině

Monitorování torrentů, 16 různých stavů světa, anketa, předprodej na Xzone

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Monitorování torrentů, 16 různých stavů světa, anketa, předprodej na Xzone

Běhěm minulého a současného týdne kolem Zaklínače 2 prosákly určité zajímavé informace. Pojďme se na ně společně podívat :)

Server Eurogamer informoval o tom, že CD Projekt bude spolupracovat s firmami, které monitorují torrenty. Pokud si Zaklínače 2 stáhnete skrze torrent, může se stát, že vám bude doručena výzva k zaplacení pokuty. CD Projekt dále předpokládá, že během jednoho roku prodá 1,3 milionů kopií hry. Více se můžete dočíst na Eurogameru.

EG rovněž dnes upřesnil, co konkrétně bychom měli chápat pod „16 konci“ Zaklínače 2. Jde o šestnáct různých stavů herního světa, které vyplynou z vašich rozhodnutí v průběhu hry. V tomto se ostatně nijak neliší od prvního dílu, kde byly 3 konce, které se ale lišily nikoliv osudem hlavního hrdiny, ale okolního světa. Celý článek si můžete přečíst zde.

Tvůrci na oficiálním fóru založili anketu o nejpopulárnější předmět ze sběratelské edice. Na prvním místě se zatím drží Artbook a na posledním hlava Geralta. Chcete-li se ankety zůčastnit, musíte být registrovanými Členy fóra. Anketu naleznete zde.

Sběratelskou edici si můžete již předobjednat i na internetovém obchodu Xzone. Tentokrát se ale nebude opakovat bleskový výprodej jako u sběratelky prvního dílu, neboť Xzone zmínil, že kusů je dostatek a s uzávěrkou jen tak nepočítají. Předobjednat si rovněž můžete i prémiovou edici.