Nové interview na HWUpgrade

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové interview na HWUpgrade

Redaktoři itlaského serveru HWUpgrade.it udělali interview s tvůrci Zaklínače 2 a své otázky směřovali hlavně na novoty engine a novoty v rámci hratelnosti. Celý rozhovor je naštěstí dvojjazyčný (italština a angličtina) a tudíž si jej mohou přečíst i fanoušci, kteří italsky neumí. Ty nejzajímavější informace se zde nyní pokusím vypíchnout.

Podpora DirectX 11 je stále ještě zvažována. Tvůrci by na jednu stranu rádi implementovali nějaké novinky typu tesselace, ale zároveň si chtějí být jistí, že hra pojede na PC střední třídy. V rámci týmu CD Projekt RED vyčlenil skupinu pro „filmové“ části hry (cut-scény, režie dialogů, …), což je oproti práci na prvním Zaklínači novinka. Co se týče animací v obličej, tak zde je prý ještě hodně práce. U stromu dovedností existuje více než sto možností, jak utratit své XP. Některé dovednosti budou provázány s úkoly a naopak. Na závěr rozhovoru Tomasz Gop opět zmínil, že dělají vše pro to, aby mohli vytvořit i konzolou verzi hry.

Ještě bych doplnil, že CDPR na svém twitteru zmínilu, že má v plánu zúčastnit se ruského veletrhu IgroMir 2010 a bližsí informace ohledně této věci zvěřejní příští měsíc.