Nový článek, nové info o ROTWW

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nový článek, nové info o ROTWW

Tvůrci před pár dny přidali na web nový článek k The witcher: Rise of the White Wolf. Jeho hlavním cílem je popsat herní svět. Pro mě osobně je tento článek trochu zklamáním, protože se v něm nepíše nic nového, jde prakticky jen o převyprávění stejného článku (který ale se změnou designu stránek zmizel) ze sekce The Witcher: Enhanced Edition.

Pokud sledujete oficiální fórum, tak jste jistě postřehli, že byl vydán „dubnový výběrtoho nej“. Z toho jistě zaujme upravené FAQ k TW:ROTWW, protože jsou zde určité novinky, které jsem přeložil níže.

Systém dialogů a mechanika s nimi spojená se změní. Hudba bude z větší části stejná, ale pár nových kousků se objeví. Finální rozhodnutí o sběratelské edici ještě stále nebylo učiněno (ale tvůrci by ji rádi stvořili). Pravděpodobně budou nějaké drobné změny ve zbraních a vybavení. Nebudou žádná nová znamení, ale jejich užití prý bude více „cool“. Zatím není v plánu vydávat demo. Nebude možnost vytvářet nová dobrodružství prostřednictvím nějakého toolsetu. DLC (stažitelný obsah) bude určitě k dispozici. Více o hře informací k dispozici zde.