Heroes desková hra v češtině

Oslavujeme novinky o Witcherovi

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oslavujeme novinky o Witcherovi

Jsou tu další novinky a datum vydání se blíží.

Zaklínač dostal ratingy od ESBR pro USA a od USK pro Německo. ESBR udělilo hře tyto značky – krev, částečná nahota, sprostá slova, silný sexuální obsah, násilí. S ESBR ratingem Mature se již vlastně počítalo, ale vstřícný přístup USK je až obdivující. Zaklínač totiž od nich dostal doporučení pro kategorii 16+, což je pro německý přístup k hrám, které obsahují nasílí, až netypické. PEGI bohužel své oficiální stanovisko zatím neoznámila.

Tvůrci se rozhodli již po několikáté obnovit novinky typu „RED Insider“. Dříve tyto novinky chodily mailem, ale pak byly zrušeny, potom se s nimi znovu začalo a vzápětí byly zase zrušeny a tak nakonec je autoři převedli do kráté webové formy :)

První z těchto novinek je velmi potěšivá. Bylo totiž oznámeno, že Zaklínač dosáhl fáze „Master Candidate“, což znamená, že betaverze jsou ty tam a hra je v úplně finální fázi vývoje!

Na závěr krátké info pro skeptiky ;) Nová stránka bude a to již velmi brzo. Odhadovaná doba je konec tohoto týdne, kdy se na web nahraje pár dalších článků, trochu doplní galerie a bude hotovo.16