Heroes desková hra v češtině

Přídavek Zaklínač 3: Víno a krev dorazí s kompletně novou hudbou

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přídavek Zaklínač 3: Víno a krev dorazí s kompletně novou hudbou

DLC přídavek Víno a krev (O Víně a Krvi chcete-li) pro Zaklínače 3 bude obsahovat kompletně nový hudební doprovod, který je skládán od úplného začátku znovu. Tuto skutečnost potvrdil komunitní manažer společnosti CD Projekt RED, Marcin Momon. Podle jeho slov bude Víno a krev obsahovat více jak 20 hodinový gameplay zážitek doprovázený zcela novou hudbou na nichž se podílí špičkoví skladatelé jako například Marcin Przybylowicz (autor sountracku celého Zaklínače 3), Piotrek Musial (autor hudby hry This War of Mine, jehož tvorba sklidila několik hudební ocenění) nebo například Mikolai Stroinski (taktéž spoluautor hudby pro třetího Zaklínače).

vino-a-krev

Nutno říci, že Víno a krev přinese opravdu mnohé. Od nových lokací, postav, příběhu až po exkluzivní hudbu na níž momentálně vývojáři a výše zmínění usilovně pracují. Nechme se tedy překvapit, co všechno nám nový DLC přídavek přinese. Jeho vydání je zatím určeno na polovinu letošního roku. Doufejme tedy, že se brzy dočkáme upřesnění.