Rozšířená edice Witchera nebude!

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozšířená edice Witchera nebude!

Naše zdroje v CD Projekt Czech potvrdily, že česká verze Rozšířené edice se v květnu na trhu neobjeví. Prý došlo ke zkreslení přeložené polské tiskové zprávy o vydání rozšířené edice v zahraničí. Hlavním důvodem vydání Enhanced Edition je náprava vydání opravdu hrozné anglické verze, která kromě manuálu a disku se hrou neobsahovala žádné další bonusy a anglický překlad byl velmi ořezaný a cenzurovaný.

Ale jelikož česká verze vyšla nadstandardně vybavená (soundtrack, mapy a průvodce), nevidí český CD Projekt důvod vydávat de-facto totéž znova. Veškeré bonusy a změny, které se v Enhanced edition objeví, budou zcela zdarma ke stažení všem majitelům české verze hry Zaklínač. Pakliže někdo touží po instalačním médiu, kde bude hra Zaklínač rovnou s nějakým patchem, bude muset počkat na reedici (datum není známo). Samostatný disk s přídavnými dobrodružstvími není plánován. Všechny bonusy si budete moci stáhnout z internetu. Jediné, o co čeští fanoušci tedy přijdou, je písničkové album, které si ovšem můžete zakoupit zvlášt v Polsku. DVD s rozhovory a „Making of“ dokumenty bylo obsaženo v české sběratelské edici.

Podle dalších zpráv žádný přídavný modul prozatím nebude obsahovat nový dabing. Jediný nový dabing, který se dodatečně nahrával, je zcela nový vypravěč, který je zahrnut v patchi 1.3. S souvisí i jistá fáma a opraveném českém patchi 1.3. Nic takového český CD Projekt nechystá. Pouze vyjde oprava přídavného dobrodružství, která bude v dohledné době a zcela samostatně ke stažení.