Heroes desková hra v češtině

Ruské úspěchy Zaklínače

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ruské úspěchy Zaklínače

Každým dnem sbírá Zaklínač další ocenění z celého světa. Hra byla velmi pozitivně přijata v Rusku, kde dosáhla stavu bestseller (více než 200000 prodaných kopií hry). Známý ruský herní server Playground.ru Zaklínači udělil hře hned několik titulů a to hra roku 2007, nejlepší RPG roku 2007, nejlepší skóre. Na serveru Gamezone se v čtenářské volbé o nejlepší hru umístil Zaklínač na prvním místě.

Dále v novince naleznete dlouhý přehled recenzí z celého Ruska.

Best Computer Games #12, 98% (koruna) – “Nejlepší role-playing hra od dob Fallout 2”
Game Play #12 (volba redaktora), 4,5/5– “Nejlepší počítačové RPG roku”
PC Games #12, 8.5/10 (hra měsíce)– “Mistrovské dílo. Nejlepší RPG roku.”
Game Land #1 2008 (doporučení časopisu), 8.5/10 – “Nejlepší CRPG roku”
Fantasy World #12 (editor’s choice), 9.0/10 – “skvostný debut mladého týmu nám připravil většinou příjemné překvapení roku a hlavního kandidáda na “Nejlepší RPG roku”
Game World Navigator #12 (volba redaktora), 9.1/10 – CD Projekt Red udělal nemožné…oni vylepšili žánr dalšímy kvalitnímy kroky… oni udělali mnohem více než “hru založenou na slavném románu”.

www.crpg.ru 9.1/10 – “Polští vývojáři vytvořili hru s duší, která přináší hráči mnoho pozitivních emocí. Hra přináší čerstvý vzduch.”
www.igromania.ru 4.8/5 – “CD Projekt RED vytvořil mistrovský kus, obrovskou hru, která může soutěži o titul nejlepší RPG roku.”
www.games.cnews.ru 8.9/10 – “Každý fanoušek RPG by měl vidět Zaklínače.”
www.ag.ru 85% (volba redaktora) – “Zaklínač – sbírka výborných překvapení. Nejlepší RPG roku 2007.”
www.games.mail.ru 8.5 (volba redaktora) – “toto samo o sobě není hra, je to interaktivní kniha, kterou čtete a píšete vy sami.”