Stanovisko CDPR

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stanovisko CDPR

Včera konečně CDPR vydalo oficiální stanovisko k situaci, ve které je teď The Witcher: Rise of the White Wolf. Níže naleznete její překlad.

Adam Kiciński (CEO CD Projekt RED)
Toto rozhodnutí bylo jedno z netěžších, které jsme jako společnost museli učinit. Do tohoto projektu jsme vložili naše srdce, hodně času a energie. Díky tomu byl vývoj ve velice pokročilém stádiu. Ať tak či onak, bylo tu vážné nebezpečí, že se netrefíme do plánovaného data vydání, a co je ještě horší, že projekt nebude splňovat naše očekávání kvality. Naším hlavním cílem je vždy vytvořit další produkt kvalitnější než ten předchozí. Naneštěstí tento projekt se neubíral správným směrem. Právě procházíme všechny možné scénaře a uděláme vše, co budeme moci, abychom si udrželi důvěru fanoušků v nás. Nechceme je zklamat. Kvalita našich her zůstává nejvyšší prioritou.

Od vydání Zaklínače v říjnu 2007 většina týmu CD Projekt RED začala pracovat na dalším velkém projektu. Informace o tomto titulu zůstanou po nějaký čas utajeny. CD Projekt RED odhalí nový projekt v nadcházejících měsících.