The Jerusalem Post, hra roku, inzerát

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Jerusalem Post, hra roku, inzerát

Server RPGWatch si povšiml opravdu zajímavé recenze Zaklínače v The Jerusalem Post. Dle autora (upozorňuju, že jde o vytržení věty z kontextu) je hra mj. ukázkou nízké morálky a čisí z ní zvrhlost. Více si můžete přečíst zde. Fanouškové už zareagovali po svém a recenze je se svými 1006 hlasy ohodnocena jako špatná :)

Server Game industry News zveřejnil svůj seznam nominací na nejlepší hry pro rok 2007 a v kategorii RPG se pochopitelně umístil i Zaklínač (spolu s Hellgate: London, Mass Effect, Neverwinter Nights 2, The Elder Scrolls IV: Oblivion Shivering Isles). Stále je ještě možno hlasovat.

Tvůrci Zaklínače hledají další členy týmu a jako součást fansite programu jsme byli poprošeni o zveřejnění jejich inzerátu :) Původně jsem jej chtěl přeložit z angličtiny do češtiny, ale pokud má člověk přeci o práci zájem, musí umět jazyky. Plné znění inzerátu najdete níže.

You’d like to commit a video game but you don’t have 35 years of experience, you’re not programming in 2000 computer languages and you can’t drive a tractor? On the other hand, are you able to commit yourself, you like what you do and want to develop your skills?If you answered ‘yes’ to both those questions, then we’d like to invite you to our young, dynamic and totally creative team! We guarantee lots of ease, nice work atmosphere and loads of good fun… till crunch, when average coffee consumption exceeds 5 litres per person and the day lasts 32 hours…If you’re still reading this announcement, it’s possible that we’re looking for you!For ore information visit our site: https://www.thewitcher.com/jobs