Heroes desková hra v češtině

The Witcher: DuelMail -> The Witcher Versus

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher: DuelMail -> The Witcher Versus

Již tento týden kolovaly v kuloárech zvěsti o nějaké čtvrteční události. Včera podvečer bylo vše oficiálně ohlášeno. Flashová hra The Witcher: DuelMail se mění na The Witcher: Versus! A nejde jen o pouhou změnu jména. Velice detailní informace o vývoji a novinkách najdete na tomto odkazu a v této novince udělám výtah toho nejdůležitějšího.

Nynější verze je 1.98.02. V přípravě jsou i další jazykové verze (němčina, francouzština, ruština …). Podle tohoto screenshotu z finální verze se dočkáme i české lokalizace! Oficiální datum vydání plné verze je stanoveno na 9. červenec. Brzy po tomto datu má ve hře začíta tzv. první éra, se kterou se bude pojit mnoho herních událostí a vytvářet jakýsi příběh. Bohužel při spuštění plné verze se dočkáme i restaru všech dosavadních účtů!

Na závěr tu mám trochu statistiky. Bylo odehráno 4151100 soubojů. Hráči vytvořili 46284 účtů. Zaklínač se stal nejpopulárnější „třídou“ – zvolilo si jej 29618 účtů. Nejaktivnější hráč odehrál 6000 zápasů. Největší počet soubojů v jeden den je 91000. Největší počet zápasů vyhraných v řadě je 80.