Heroes desková hra v češtině

The Witcher – Sběratelská edice, blog

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher – Sběratelská edice, blog

Sběratelská edice je vyprodána. Právo na předprodej měly tři největší české eshopy -Xzone, Gameexpres, JRC (takže jestli ji nabízí kdokoliv jiný, moc bych tomu nedůvěřoval). V Polsku bylo pro předprodej vyhrazeno 4000 kusů a ty se rozebraly během 22 hodin.Xzone ohlásil, že sběratelská edice byla rozebrána již hodinu po půlnoci a sto prvních edic s figurkou jiź během první minuty prodej. Pod náporem zákazníků se dokonce zahlatil i SQL server. Ti, kteří figurku nestihli, nemusí zoufat. Xzone se s CDP snaží vyjednat nějaký drobný dárek s logem Zaklínače. Více na Games.Tiscali v oficiální zprávě. Stále si ale můžete předobjednat standartní edici, která má však na obyčejnou hru poměrně dost bonusového materiálu.

Vývojáři ve čtvrtek aktualizovali svůj blog novým příspěvkem o technologiích, které pohánějí Zaklínače. Překlad najdete v levém menu pod položkou Engine-IGN.

Zaklínač je už třetí nejočekávanéjśí hrou pro rok 2007 dle IGN. Jen tak pro zajímavost se podívejte na tento obrázek. Je to (asi prozatimní, ale oficiální) cover pro země, kde není distributorem CDP, ale ATARI.