Události posledního měsíce, nový redaktor

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Události posledního měsíce, nový redaktor

Určitě jste si všimli, že v poslední době se aktualizace našeho webu téměř zastavila. Byl vyhlášen nábor nových redaktorů a vybrán jsem byl nakonec já (působím zde pod nickem Azrael). Tímto bych Vás chtěl všechny pozdravit a jako svoji první novinku přidávám souhrnné informace o událostech posledního měsíce.

Po rozkliku se zpřístupní zbytek novinky.

Do oficiálního vydání Zaklínače už zbývá jen jeden den a tak se stále objevuje více a více (video)materiálů. Určitě musím zmínit tři podařené trailery, „Opovržení a strach“ , „Láska a krev“,„Naděje“, dále pak „Svět Zaklínače“ a humorně laděné video „Jak zabít Zaklínače“.

Na stránkách českého Eurogameru se mohli čtenáří ptát šéfa publishingu společnosti Comgad, Pavla Mondscheina, na Zaklínače 2. Mimo jiné bylo řečeno, že Zaklínač 2 by měl být mnohem více provázaný s knižní předlohou, vysvětlí se zápletka s Alvinem a Geraltova amnézie (tedy žádné přelomové informace). Všechny otázky najdete zde.

Velmi dobrý deník českých testerů se dočkal dvou pokračování. O jejich zážitcích si nyní můžete přečíst v prvním, druhém a třetím díle (články jsou, až na malé výjimky bez spoilerů).

Herní server grasz.org zveřejnil zprávu, v níž si stěžuje na sběratelskou edici a to hned ve čtyřech bodech: 1. otlučená busta Geralta, 2. špatně vytištěný artbook (vzhůru nohama), 3. chybějící temerská mince a nálepky, 4. špatně vytištěné skládačky. Přestože ale CD projekt nenese žádnou odpovědnost za tyto problémy, pokud by se Vám náhodou něco takového stalo, je garantována výměna.

Na Destructoidu se objevil krátky článek o monstrech v Zaklínači, k vidění je např. troll, harpyje, kayran nebo elementál.

A na závěr něco spíše pro pány. Pokud jste ještě nezaregistrovali stylovou reklamu na Zaklínače 2 v polském časopise Playboy, tak se na krásné obrázky Triss můžete podívat třeba na webugames.tiscali. Jako bonus přidávám ještě video z focení ukrajinské modelky Klodi Monsoon aka Triss Ranuncul pro Zaklínačský kalendař (tentokrát opět z eurogameru).