Heroes desková hra v češtině

Update: Hra povětšinou doma, články IGN, recenze

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update: Hra povětšinou doma, články IGN, recenze

Ti šťastnější už hrají a ti další, mezi kterými jsem i já, budou u hry sedět až od pondělka. Je to holt kombinace zákona schválnosti a excesů ČP.

Zatím si můžeme krátit čas u článků serveru IGN, který pomocí nich odpočítává jednotlivé dny do vydání americké verze hry, které se uskuteční až 30.10. První článek je popisem různých míst hry a druhý se zaobírá nestvůrami a tím, jak se jich co nejlépe zbavit. Třetí část není článkem, ale devíti minutovým videem, kde uvidíte mj. Triss a později Zeugla. Pokud vás nezajímá anglický texty článků, tak si prohlédněte alespoň nové screenshoty, kterými jsou doslova prošpikvány.

Rekce Ameriky na Zaklínače budou určitě zajímavé, jelikož A. Sapkowski zde není tak zvučným jménem jako u nás. Zato podíváme-li se na fotky poláků ze dne vydání, tak to vypadá, že by ten den mohli vyhlásit novým státním svátkem :). Tiscali Games udělalo pěkný přehled dosavadních preview a jejich hodnocení. Zatím asi nejnižší hodnocení udělil Eurogamer – 7/10. Recenze od TG se dočkáme asi za týden.

Jinak co si přijít pokecat k nám na fórum? Vyměňte si názory s jinými hráči Zaklínače atd. Rádi vás tam uvidíme :) Nedávno tu někdo nahodil ve shoutboxu návrh na reakce k článkům. Myslíte že by to bylo užitečné? Brzy o tom přidám anketu, abyste se mohli vyjádřit.

Update: Tak tohle by čekal málokdo. Dnes byl vydán nový patch a to na verzi 1.1a. Copak tento patch opravuje? Opravuje chybu, která by se mohla vyskytnout v pátem aktu hry a zablokvat hru. Tvůrci říkají, že by bylo dobré, kdyby všichni updatovali na verzi 1.1a. Stačí stáhnout tento nový patch a nemusíte předtím stahovat 1.1. Oprava má opět 113MB.