Heroes desková hra v češtině

Update: Předpremiéra, screeny, info

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update: Předpremiéra, screeny, info

Českým fanouškům (kteří si objednali hru na Xzone) se otevírá jedinečná možnost získat originální verzi hry již 23. října, tedy rovné tři dny před plánovanou světovou premiérou. Abyste však mohli hru získat, musíte ji mít zamlouvenou v brněnském obchodě Megami (při objednávce je to položka – osobní odběr v Brně) a být zde 23.10 mezi 16:00 a 20:00. Prvních 60 zákazníků může počítat s drobným dárkem. Navíc budou všichni zákazníci zařazeni do slosování o meč zaklínače. Prý nejde o žádnou atrapu, ale o meč, který se na světě nachází jen ve třech vyhotoveních. Pokud jste z okolí Brna či opravdu skalní fanoušek, tak toto je právě šance pro vás :) Více informací na Xzone nebo Tiscali Games.

Vývojáři nedávno zveřejnili na oficiálních stránkách další screenshoty. Některé tu už můžete najít, avšak některé (třeba ten s vlkodlakem nebo s Triss) jsou nové. Zároveň na stránky přidali charakteristiku krále Foltesta, Bruxy a Kikimory. Texty je možno prohlédnout pouze v angličtině či polštině. Později něco z toho přeložím ;)

Update: Tak už i JRC uspořádalo předpremiéru a ve stejný den jako Xzone ale pro změnu v Praze v obchodě GameCentrum Chodov.