Update2: Patch a recenze

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update2: Patch a recenze

Slyšíte zvonek nebo zvuk auta? To vám možná přiváží pošťák vaši hru :) Každopádně já mezi těmi vyvolenými, kteří již hrají, zatím nejsem a tak čekám a čekám.

Krom vydání hry je v tuto chvílí také velkou událostí zveřejnění patche na verzi 1.1. Již nyní můžete stahovat např. v zákaznické sekci Xzone nebo na Hrej.cz. Xzone také jako jediný zatím zvěřejnil changelog, ve kterém naleznete popis opravdu mnoha oprav.

Další ze serverů, které ohodnotily hru, je německý Gameswelt.de. Hře udělil 84%. Jelikož s němčinou jsem na tom lépe než s jazyky minulých recenzí, tak jsem se pokusil přeložit to, co na hře označili za mínus. Častá (nebo dlouhá) doba ukládání – nemohu nějak dobře přeložit. Horší synchronizace rtů a německého jazyka – to se dalo čekat, podobné to asi bude i u nás. Mnoho malých chyb – o tom vypovídá ten patch. Opakující se vzhled NPC – na to si tuším už někdo v diskuzi stěžoval. Ovládání není vždy nejlepší – toto se také dalo očekávat při novém systému.

Nedávno jsme překonali 30 000 návštěv. Všem návštěvníkům tímto děkuji a doufám že nám zůstanou nakloněni i v budoucnu :)

Update: Konečně česká recenze a dokonce první, alespoň myslim. Je na servru Gamepark a hru ocenil 92%. Za upozornění děkuju Chrizofilaxovi.

Na závěr bych všem doporučil při problémech podívat se na podporu CDP, kde se již nějaké problémy objevily.

Update 2: Již byla spuštěna registrace pro hry a web je přeložen i do češtiny. Co vám přinese registrace psal Marcus o něco níže.

Jsou tu další recenze!Online welten (Německo) 84%, 3djuegos (Španělsko) 8.8/10, Gry-online (Polsko) 92%, Onet.pl (Polsko) 9.5/10, Gildia.pl (Polsko). 9.5/10