Update:Dozvuky GC o Witcherovi

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update:Dozvuky GC o Witcherovi

GC skončilo a nám tu zůstala velká spousta materiálů. Pojďme si projít ty nejnovější.

Tvůrci se nám omlouvájí za zavádějící zprávu, že Zaklínač byl nominován na nejlepší hru GC v kategorii PC her. Pravda je taková, že nominován nebyl, pouze byl do této soutěže příhláše, což však bylo mylně interpretováno.

Gamespot se svou kamerou natočil krom osatních her i asi minutu ze hraní Zaklínače. Prohlédnout si ji můžete v tomto traileru.

Redaktoři Doupě sepsali své dojmy z návštěvy stánku CDPR a dle svých slov se jim ani nechtělo odejít. Později článek doplnili o velkou galerii screenshotů a konceptů, kde můžeme najít dle mého odhadu kolem dvanácti nových screenshotů a zhruba stějně konceptů, ostatí jsou už známé. (thx rizek za tip). Jinak na Tiscali Games je už delší dobu vyvěšená cedule, že i oni brzy zveřejní své dojmy.

Na závěr drobný postřeh. Porovnejte Geraltovo brnění na těchto screenshotech – 1,2. Myslím, že na druhém vydíme již vylepšené brnění, jak nám tvůrci slibovali.

Update: Vývojáři uvolnili video ze hraní Zaklínače, ve kterém vidíme mnoho prostředí od Vyzimy, přes loukou až po nějaký dungeon. Video najdete naGametrailers.