Heroes desková hra v češtině

Update:Už jen odpočítávat

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update:Už jen odpočítávat

Hohó, neurózy pomalu vrcholí :) Zítra začne Xzone rozesílat hry, aby byly u vás včas. Vy co hru ještě nemáte objednanou, tak to udělejte do dnešního večera, jelikož později byste už mohli dostat hru s opožděním.

Jedním ze šťastlivců, kteří si vystáli frontu na včerejší předpremiéře byl Dlaha a odnesl si rovnou sběratelskou edici, ze které udělal pár obrázků – 1,2,3. Díky mu za to.

Doupě se rozhodlo věnovat Zaklínači velmi podrobně a zvolilo formu blogu. Dnes začalo článek pro a proti na hře. Určitě stojí za přečtení. Ze zahraničí je asi nejnovějším článkem preview na Shacknews. Nový Level č.158, který výjde 26.10., se hodlá věnovat hře také velmi detailně o čemž svědčí i obálka (jejíž obrázek měl kdysi i jeden výtisk Doupě). Poslední článek je překvapivě v Blesku, ale tam nic zajímavého není, až na informaci, že dabing stál 1 milíon korun.

Na závěr, abysme měli co kritizovat, podívejme se na novou fotku sběratelské edicie poláků, kteří měli navíc karetní hru a Artbook :)

Update: Jsou tu první recenze! Joystick, franczouský magazín, ohodnotil hru 9/10 + Megastar ocenění. PC Jeux, další francouz. magazín, dal 90% a „Hit PC Jeux“ ocenění. Největší norský internetový magazín – X6.no dal 6/6. Polský magazín Gry.wp.pl Zaklínači udělil 9.3/10.

V nejnovějších zprávách na CD Projektu si prohlédněte včerejší předpremiérové fronty v Praze, Brně a Bratislavě.