Velké novinky ohledně The Witcher Versus

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velké novinky ohledně The Witcher Versus

Hra právě dnes vychází i v Rusku! Již zítra se dočkáme oficiálního vydání i u nás! Tvůrci zároveň zvětšili frekvenci aktualizací na oficiálním webu a tak je o čem psát. Dnešní novinka bude trochu delší a týká se hlavně The Witcher Versus.

Do hraní a podpory flashové bojovky The Witcher Versus se oficiálně zapojila i světoznámá firma vyrábějící periferní zařízení k počítačům – Logitech! Aby se předešlo dohadům, bylo zveřejněno, že Logitech ve hře podporuje obě strany nepokojů (Řád a Scoia’tael). Tvůrci zároveň oznámili, že nejenom vůdci vítězné strany se mohou těšit na speciální dárky od této firmy, ale i ostatní hráči dostanou příležitost něco vyhrát. Hra samotná byla zároveň aktualizována na novější verzi a mnoho problémů bylo opraveno.

Do TW: Versus bude také v brzké době přidán placený prémiový obsah. Měl by být přidáván postupně a první placený balíček by měl obsahovat změny hlavně v managementu účtu. Tvůrci již předem přislíbili, že tento nový obsah nebude dávat žádné čistě herní výhody a také, že stále bude vyvíjet i „neplacenou verzi“.

Navíc všichni lidé, co si zaregistrovali hru Zaklínač na oficiálních stránkách dostanou po 19. září v TW: Versus speciální bonus. Budou získávat o 10 % více orénů ze soubojů a na nějakou dobu budou mít přístup k placeným materiálům (viz výše).

Vzpomínáte si na hudební CD s názvem „Inspirováno Zaklínačem“? Tvůrci zveřejnili jednu skladbu. Jde oDemons Away od skupiny Orbita Wiru. Určitě doporučuji k poslechu, avšak jenom pro čtenáře, kteří mají rádi k poslechu rockovější hudbu.

A na závěr mám něco, co určitě neuhodnete :) Tento web právě dnes slaví již 3. narozeniny! Na první verzi webu, která běžela na doméně zaklinac.fansite.cz si určitě vzpomene již málokdo. Tímto děkuji za celou redakci všem návštěvníkům za jejich věrnost a doufáme, že se budeme setkávat i v dalších letech.