Heroes desková hra v češtině

Vytvořte si svůj vlastní Gwent balíček už dnes

Rubriky: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vytvořte si svůj vlastní Gwent balíček už dnes

Otevřená beta se pomalu, ale jistě blíží a společně s ní přibývá i množství dalších možností, jak se na vydání hry (termín neznámý) připravit. Nejen pro ty, kteří už teď vědí, že v oné hře utopí desítky, možná stovky hodin a aspirují na pokoření nejvyšších hráčských žebříčků, CD Projekt nedávno zveřejnil společně s novými kartami také deck builder, který vám dovolí simulovat sílu jednotlivých karetních kombinací a frakcí, přímo na oficiálních stránkách.

Deck builder v tuto chvíli obsahuje pouze karty, které byly k vidění na E3, ale bude samozřejmě postupně doplňován a upravován. Novou možností je také sdílení oblíbených balíčků, už pár desítek hodin po vydání jich na oficiálním webu můžete najít pěknou řádku. Vše samozřejmě s komentářem autora a podrobnou statistikou.

 

Vývojáři však jasně proklamují, že společně se zveřejněním deck builderu došlo také k opravě množství chyb na dříve zveřejněných kartách. Dále by se vám po kliknutí na obrázek náhodné karty měla zobrazit ve větším měřítku, kvalitě a společně s textem, který na nich do té doby chyběl.

K závěru opět připojujeme upozornění na možnost přihlásit se do otevřené bety, která bude spuštěna v průběhu září, poté stačí jen vyčkat až/jestli vám CD Projekt zašle přístupové údaje.